Вхід

Материк

Terraferma

Країна, рік:Італія, Франція, 2011

Жанр: драма

Режисер:Емануеле Кріалезе

Актори:Філіппо Пучилло, Донателла Фінок'яро, Беппе Фіорелло , Міммо Кутиккьо, Мартіна Кодеказа ... Філіппо Пучилло, Донателла Фінок'яро, Беппе Фіорелло , Міммо Кутиккьо, Мартіна Кодеказа, Тиціана Лодато, Клаудіо Сантамарія

Тривалість:1 год. 28 хв.PT1H28M

8,1
15 голосів
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
IMDb: 6,8

Жителі живописного сицилійського острова Лампедуза споконвіку заробляли собі на життя рибальським промислом. Але часи змінилися. Вирослі діти розуміють, що море не буде годувати їх вічно. В центрі конфлікту виявляється юний син загиблого рибака: рідний дядько намагається залучити племінника в туристичний бізнес, у той час як дід вимагає зберігати вірність рибальським традиціям. Відносини усередині родини розжарюються до межі, коли на острів прибуває ціла партія нелегальних біженців з Африки.

За законом рибалки зобов'язані повідомити про подію владі, після чого емігранти будуть екстрадовані назад в Африку. Звиклі надавати допомогу всім, хто потрапив у біду, сицилійські рибалки не можуть допустити, щоб з їх вини постраждали жінки і діти. Члени сім'ї опиняються перед непростим вибором.

Відгуки про фільм Материк 0

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Очікувані фільми рейтинг очікування
всі очікувані прем'єри

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: