Вхід

Лука

Країна, рік:Україна, Республіка Білорусь, 2013

Жанр: біографія

Режисер:Олександр Пархоменко

Актори:Віталій Безруков , Андрій Самінін , Катерина Гусєва , Вікторія Малекторович, Олексій Шевченков ... Віталій Безруков , Андрій Самінін , Катерина Гусєва , Вікторія Малекторович, Олексій Шевченков , Олександр Яцко, Володимир Гостюхін , Іван Мацкевич , Олександр Числов

Тривалість:1 год. 50 хв.PT1H50M

9,1
114 голосів
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

В основі фільму "Лука" - драматична доля видатного хірурга і священнослужителя - В. Ф. Войно - Ясенецького (Святителя Луки) .
1917 . Молодий лікар Валентин Войно - Ясенецький з дружиною і чотирма дітьми переїжджає в Ташкент, охоплений громадянською війною та інтервенцією . Войно - Ясенецький стає головним лікарем міської лікарні . Він не тільки щодня рятує сотні хворих , оперуючи під кулями постійних вуличних баталій , але і бореться за життя коханої дружини , яка помирає від туберкульозу. У самий розпал репресій, залишившись один з чотирма дітьми на околиці колишньої імперії , він стає священиком. І з того часу , ніколи не змінюючи ні скальпелю, ні хреста, він проходить через всі випробування посилань і поневірянь, лікуючи душу і тіло.

Відгуки про фільм Лука 0

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: