Вхід

Любов. Live

Любов. Live 16+

Країна, рік:Україна, 2015

Жанр: збірка короткометражок

Режисер:Олег Федченко, Маргарита Кузьмина

Прем'єра в Україні:11.02.2016

Тривалість:1 год. 57 хв.PT1H57M

7,9
50 голосів
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Національний центр Олександра Довженка за підтримки Державного агентства України з питань кіно з 11 лютого випускає в національний кінопрокат збірку українських романтичних короткометражних фільмів "Любов. Live".

Що таке збірка "Любов. Live"?
Кращі вітчизняні фільми на любовну тематику за останні роки. Зрозумілі історії з якими глядач самоідентифікується. Український продукт від молодих режисерів: 10 фільмів 10 романтичних історій: лав-сторі, комедія, мелодрама 10 нових імен українських режисерів понад 150 міжнародних фестивалів у сумі .

Гості мого дому реж. Олег Федченко, 5 хв.
Учасник більш ніж 30-ти офіційних конкурсних програм міжнародних кінофестивалів та володар 6 нагород, серед яких за кращий анімаційний фільм на MКФ "Silafest" (Сербія) та TASI Viewers Choice Award на MKФ "The Animation Society of India (TASI)"(Індія).

Віолончель реж. Олеся Моргунець-Ісаєнко 23 хв.
Фільм отримав відзнаку за кращий сценарій на МКФ “Молодість” 2015, та був учасником численних міжнародних фестивалів в Європі. Особливо вражає те, що фільм покорив глядачів на Music & Film Festival (JIMFF) в Кореї в 2014 році та МКФ "Золотий абрикос 2015 " у Вірменії.

Лебідь реж. Сашко Даниленко, 4 хв.
Це одна з перших робіт режисера Сашка Даниленка, яка своєю чарівністю просто покорила французьких музикантів. Режисер також став автором відомих анімаційних кліпів українського гурту ТНМК — сюрреалістичний "Карпатський реп" і яскраво-міфологічний "Reggae".

May be реж. Наталія Давиденко, 22 хв.
Фільм став однією з найінтригуючіших подій на МКФ “Молодість” у 2014 році.

Кончєний Реж. Маргарита Кузьмина, 10 хв.
Сценарій до цієї комедії написала відома українська письменниця Катерина Бабкіна. Стрічка отримала винагороди “Найкращий фільм” та “Найкращий сценарій” на фестивалі Відкрита Ніч (м. Київ) та “Найкраща ідея фільму” на фестивалі “Кити” (м. Маріуполь), "Кінокімерія" 2015.

Перший крок у хмарах реж. Аліна Горлова, 18 хв.
Переможець Четвертого міжнародного фестивалю авторського кіно "Кінолікбез", що проходив у російському місті Барнаулі, на Алтаї. Аліна Горлова, режисер стрічки, удостоєна нагороди Срібний Жан-Люк "Сила слова" за найкращий сюжет.

Лист з минулого реж. Андрій Рожен, 10 хв.
Переможець гранту Президента України

Повернись реж. Андрій Кирилов , 4 хв.
Створено за підтримки волонтерського об’єднання допомоги воїнам АТО "Крила фенікса"

Давай не сьогодні реж. Христина Сиволап , 18 хв.
"Найкращий короткометражний фільм" на 26-му італійському кінофестивалі The Best Short Film, дві нагороди в Мюхені в рамках Festival JULA - приз глядацьких симпатій та за найкращий сценарій, головна нагорода на міжнародному кінофестивалі в Трієсті.

Пошкодження реж. Володимир Власенко, 3 хв.
Фільм входить до списку кращих фільмів за версією Motion Graphics Served Behance.

Відгуки про фільм Любов. Live 0

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Очікувані фільми рейтинг очікування
всі очікувані прем'єри

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: