Вхід

Лондонська королівська опера у кіно: Тоска

ROH Live: TOSCA

Лондонська королівська опера у кіно: Тоска 0+

Країна, рік:Великобританія, 2017

Жанр: опера

Режисер:Джонатан Кент

Актори:Адріанна Печонка, Джозі Каллея, Джеральд Фінлі, Аледо Голл

Прем'єра в Україні:08.03.2018

Тривалість:3 год. 1 хв.PT3H1M

6,0
1 голос
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Тоска" — одна з найбільш захопливих опер, що з перших акордів переносить нас у світ, у якому панують політична нестабільність і повсякчасне відчуття загрози.

Вистава Джонатана Кента відтворює на сцені небезпечну й політично нестабільну атмосферу Рима в 1800 році. Шеф поліції Скарпіа, один з найпідступніших лиходіїв опери, безжально переслідує та катує ворогів держави. Його похмура, демонічна музика контрастує з ліричними мелодіями коханців-ідеалістів — Тоски і Каварадоссі, які висловлюють свої почуття в піднесених аріях "Vissi d'arte" та "E lucevan le stelle". Драматична опера Пуччіні мала великий успіх на прем'єрі в 1900 році й до сьогодні залишається однією з найбільш репертуарних. Зважаючи на такий захопливий сюжет і чудову музику, інакше й бути не могло.

Осяяна світлом свічок церква, напівтемний кабінет Скарпії з його потайною кімнатою тортур, штучний оптимізм італійського світанку — у цій мальовничій постановці візуальна краса та велика кількість деталей врівноважують безжальну напруженість драми з її зловісним фіналом. Ретельно пророблена партитура Пуччіні вирізняється й точністю деталей — від віддалених гарматних пострілів під час “Te Deum” у першій дії до церковних дзвонів і гомону артилерії.

Відгуки про фільм Лондонська королівська опера у кіно: Тоска 0

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: