Вхід

Лондонська королівська опера у кіно: Ріголетто

Royal Opera House London: Rigoletto

Лондонська королівська опера у кіно: Ріголетто 0+

Країна, рік:Виликобритания, 2017

Жанр: опера

Режисер:Девід Маквікар

Актори:Дмитро Платаніанс, Люсі Кроу, Майкл Фабіано

Прем'єра в Україні:21.02.2018

Тривалість:2 год. 46 хв.PT2H46M

7,0
1 голос
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

В основі сюжету опери Джузеппе Верді, поставленої Девідом Маквікаром для Королівського оперного театру - тема спокушання невинних. Ріґолетто — придворний блазень герцога Мантуанського — був проклятий батьком однієї з дівчат, яких він спокусив. І коли герцог спокушає дочку Ріґолетто Джильду, здається, що прокляття справджується...

Постановка Девіда Маквікара підкреслює жорстокість, що панує при Мантуанському дворі. Під живі мелодії Верді розчепурені придворні бенкетують і віддаються оргіям. У цій опері лунають музичні шедеври Верді — усім добре знайома арія Герцога "La donna è mobile", у якій він висловлює свою зневагу до жіночої статі, протяжні ліричні дуети Джільди з Ріґолетто та Герцогом, а також чудовий квартет у третій дії, в якому голоси магічним чином сплітаються в єдине ціле, коли опера вже наближається до свого трагічного фіналу.

У 1855 році Джузеппе Верді написав, що "Ріґолетто" — його найкраща опера. Щоб її поставити, композитору довелося подолати державну цензуру — цензори виступали проти зображення аморального правителя. Тим не менш, прем’єра опери в 1851 році мала величезний успіх. Протягом наступних 10 років її виконували 250 разів, і з того часу вона незмінно залишається однією з найпопулярніших у світі опер.

Відгуки про фільм Лондонська королівська опера у кіно: Ріголетто 0

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: