Закрити
Наверх Наверх

Давай, до побачення!
Lola Versus

7,4 
39 голосів
Оцінити:
IMDB 5,5/10

Країна, рік: США, 2012

Жанр: комедія

Режисер: Деріл Вейн

Актори: Грета Гервіг, Юель Кіннаман, Зої Лістер Джонс, Хамиш Лінклейтер, Білл Пуллман ...

Прем'єра в Україні: 11.10.2012

Світові касові збори, $: 252 603

Тривалість: 1 год. 29 хв.PT1H29M

Письменниця Лола щаслива зі своїм хлопцем Люком. Весілля — цілком природний наступний крок в їх тривалих відносинах. У всякому разі, так здається нареченій. А у Люка зовсім інша думка на цей рахунок, і він зважився озвучити його напередодні заходу. Тепер, дівчина розчарована в коханні, в сексі, в самому житті! Але за зовнішністю заплаканої невдахи ховається "стійкий олов'яний солдатик", який всім ще покаже "кузькіну мать"!

Рецензії до фільму

всього - 0

На жаль, рецензій до фільму «Давай, до побачення!» в даний момент ще немає. Але Ви можете бути першим користувачем, який її напише.

Для того щоб написати рецензію

Трейлери до фільму

всього - 1
Будь ласка, вимкніть блокувальник реклами

Кадри з фільму

всього - 24
Давай, до побачення! фильм Давай, до побачення! фильм с Грета Гервиг Грета Гервиг в фильме Давай, до побачення! Юэль Киннаман в фильме Давай, до побачення!  в фильме Давай, до побачення! лучшый кадр фильма Давай, до побачення! смотреть кадр к фильму Давай, до побачення! все кадры фильма Давай, до побачення! новый кадр к фильму Давай, до побачення! интересные моменты фильма Давай, до побачення! кадры из Давай, до побачення! кадры из фильма Давай, до побачення! Давай, до побачення! кадры Давай, до побачення! картинки фото из Давай, до побачення! фото из фильма Давай, до побачення! фото к фильму Давай, до побачення! Давай, до побачення! фото первые кадры из фильма Давай, до побачення! фотографии Давай, до побачення! Давай, до побачення! кадры из фильма фото из фильма Давай, до побачення! бесплатно картинки из Давай, до побачення!

Відгуки про фільм Давай, до побачення!

всього - 0
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

Відгуки відсутні

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше