Вхід

Короткий метр. Частина ІII / ОМКФ

Жанр: фестиваль

10
1 голос
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

After All Collisions

Одного разу в Парижі зустрілися Актор і Музикант. Актор зі Скульптором давно працювали над образом Орфея і хотіли дати йому нове життя. Так відбулося зіткнення номер один, і на світ з'явилися Музика і Текст. Потім з Києва в Париж прилетів Художник і створив серію робіт для власної виставки. Так сталося зіткнення номер два, і з'явився Образ. Тим часом Поет, який живе у Дніпрі, подарував їм свої Вірші. Настала черга зіткнення номер три, і цього разу у світ прийшов StereOrpheo. Над природою зіткнень розмірковують: Актор Діма Ярошенко, Музикант Юрій Хусточка, Поет Антон Слєпаков, Художник Нікіта Кравцов.


Condensed

Вибух згущівки, необачно полишеної на кухонній плиті — здається найстрашніше, що може трапитися. Але до чого призведе цей випадок, не знають навіть ті, хто відповідають за його наслідки. Маленька катастрофа всередині маленької квартири
може стати приводом для чогось більшого...


Blood

Молода віолончелістка Настя закохана в свого друга-підлітка Юру. В якийсь момент життя, між репетиціями та вечірками, вона захотіла щоб він став першим, але не кожен хлопець наважується на це...


Black Mountain

Дванадцятирічний Юрко живе у далекому гірському селі удвох із мамою. Тато Юрка поїхав на заробітки у Польщу. Боротьба за батькову вантажівку перетворюється на історію дорослішання.


Dew

Новий рік повертає людину в коло рутини, залишаючи трохи часу, щоб заповнити його
життям, як завжди...


Reve Ta Stohne On Tour

Як далеко можна зайти на шляху до мрії? Женя і Макс перестали ходити в офіс і серйозно взялись за музику. Їхній гурт називається «Реве та стогне». Хлопці займаються горловим співом і мріють стати справжніми рок-зірками. Та для початку їм знадобляться музичний кліп і студійний альбом. А головним чином — гроші, якими треба за це заплатити. У пошуках заробітку «Реве та стогне» їдуть на Захід.


Nail

Валентина працює юристом в одному з банків Ліхтенштейну. Вона відповідає за зв'язки зі Східною Європою. Валя ще з дитинства непогано пам'ятає українську та російську мови, адже до 13-ти років жила в Києві. У 96-му, під час важкого, перехідного для економіки України періоду, Валентина разом із матір'ю та вітчимом емігрувала до Швейцарії. Минуло 20 років.

Відгуки про фільм Короткий метр. Частина ІII / ОМКФ 0

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: