Наверх Наверх

Королівський балет у кіно: Лускунчик (мовою оригіналу)
ROH Live: The Nutcracker

4,8 
5 голосів
Оцінити:

Країна, рік: Великобританія, 2017

Жанр: балет

Режисер: Пітер Райт

Актори: Сара Лемб, Стівен Макрей, Франческа Гейворд, Александр Кемпбелл, Гері Евіс

Прем'єра в Україні: 19.12.2017

Тривалість: 2 год. 18 хв.PT2H18M

Чарівний подарунок, вручений юній дівчині, обертається неповторною різдвяною подорожжю на цей чудовий класичний балет на музику Чайковського.

Напередодні Різдва юна Клара спускається у вітальню, щоби пограти зі своїм улюбленим подарунком — лялькою-Лускунчиком. Але таємничий чарівник Дроссельмеєр чекає зручного моменту, щоб відправити її в чарівну подорож. Здобувши перемогу над Щурячим Королем, Лускунчик і Клара мандрують через снігову країну в Королівство Насолод, де Фея Драже розважає їх чудовими танцями. Повернувшись додому, Клара думає, що їй все наснилося — та племінник Дроссельмеєра здається їй таким знайомим...

Вистава Пітера Райта, гордість Королівського балету — одна з найбільш довгограючих і улюблених публікою постановок "Лускунчика". Балет Льва Іванова 1892, з його прекрасними класичними декораціями, сніжинками, що танцюють, і сценічною магією, став одним із символів Різдва, а розкішна, повна солодких моментів музика Чайковського — найбільш упізнавана з усіх балетних партитур.

Поставлений за мотивами казки Е.Т.А. Гофмана, балет починається з веселого різдвяного свята, чия вікторіанська атмосфера детально відтворена художником Джулією Тревельян-Оман. Хореографія Райта вміло використовує збережені фрагменти оригінального балету, в тому числі дивовижне па-де-де Феї Драже та її Принца. Але Райт також додає в спектакль зворушливу тему першого кохання, приділяючи особливу увагу стосункам між Кларою та Лускунчиком-Принцом.

Рецензії до фільму

всього - 0

На жаль, рецензій до фільму "Королівський балет у кіно: Лускунчик (мовою оригіналу)" в даний момент ще немає. Але Ви можете бути першим користувачем, який її напише.

Для того щоб написати рецензію

Відгуки про фільм Королівський балет у кіно: Лускунчик (мовою оригіналу)

всього - 0
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

Відгуки відсутні

Дивіться також
The Royal Ballet: Alice s Adventures in Wonderland (мовою оригіналу) Корсар
балет star 10
балет star 2,5

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше