Закрити
Наверх Наверх

Гола правда

5,3 
181 голос
Оцінити:

Країна, рік: Україна, 2019

Жанр: комедія

Режисер: Олександр Беляк

Актори: Дмитро Ступка, Слава Камінська, Богдан Юсіпчук, Ксенія Мішина, Андрій Джеджула ...

Прем'єра в Україні: 13.02.2020

Тривалість: 1 год. 22 хв.PT1H22M

Компанія друзів вирушає в Одесу на відкриття розважального клубу свого друга Андрія. Головною родзинкою клубу є "Детекторрум" - унікальний і надточний детекторо брехні. Друзі вирішують розкрити інтимні таємниці один одного, не підозрюючи, наскільки небезпечною може виявитися ця розвага.

Цікаві факти про фільм "Гола правда" :

- Назва "Гола правда" з’явилася разом з ідеєю самого фільму. На думку режисера Олександра Бєляка вона ідеально описує події стрічки.

- На майданчику панувала дружня атмосфера. Усі актори приїхали одним потягом до Одеси та жили разом в одному готелі.

- Одну з головних ролей виконує відомий український актор Дмитро Ступка, зірка фільмів "Крути 1918" та "Правило бою". Спочатку він мав грати роль, яку згодом віддали Богданові Юсипчуку. А Дмитро перевтілився у власника клубу, у якому відбуваються події стрічки.

- Для Слави Камінської, зірки гурту "НеАнгели", це уже другий фільм, у якому вона виконує одну з головних ролей.

- Режисер фільму Олександр Бєляк також з’являється у стрічці.

- Щоб набрати вагу для ролі, Богдан Юсипчук був вимушений повністю змінити свою дієту: їв багато фастуфуду та пив пиво з сосисками.

- На терасі, де знімали одну з сцен, протягом зйомок дерева були ще зеленими. Однак на наступний день після завершення зйомок листя опало.

- У "Детекторрумі", кімнаті, де усе таємне стає відомим, зйомки тривали кілька днів поспіль. За словами режисера, у певний момент атмосфера у кімнаті стала дуже напруженою – просто як у фільмі. "До бійки, звісно, не дійшло, але думаю, якби було ще кілька знімальних днів, гримерам довелось би замазувати синці під очима акторів".


Сеанси в кінотеатрах Києва на середу 26 лютого
Лютий
 • ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
 • ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
 • ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15

Boomer
Ліва зала 60..85 грн.
Cinema Citi
Зал 5 80..90 грн.
KINOMAN
Сеанси
12:30
16:45
21:00
Multiplex Lavina Mall
Зал 10 90..185 грн.
Multiplex SkyMall
Зал 5 90..160 грн.
Multiplex Караван
Зал 2 50 грн.
Multiplex Проспект
Зал 6 90..160 грн.
Батерфляй Нивки
Сеанси
21:00
22:40
Баттерфляй Ультрамарин
Блакитний 55..110 грн.
10:00
Дніпро (Ленінград)
Середній зал 40 грн.
Жовтень
Аншлаг 65..85 грн.
13:45
21:40
Кінотеатри на мапі

Рецензії до фільму

всього - 2
Andrey Nedzelnitsky 11.02.2020 13:27

Притча про голу правду
Так, українське кіно проходить свій власний шлях становлення – з «програмними» стрічками, які радше є даниною поточному історичному моменту, є окремий напрям фестивального кіно, а є стрічки, що успішно змагаються за серце і кишеню глядача одночасно…

Притча про голу правду
Так, українське кіно проходить свій власний шлях становлення – з «програмними» стрічками, які радше є даниною поточному історичному моменту, є окремий напрям фестивального кіно, а є стрічки, що успішно змагаються за серце і кишеню глядача одночасно (чого можна побажати і іншим напрямам). Ідеальним для цих експериментів є жанр комедії, і в деякій мірі драми - де є змога конкурувати з голлівудськими стрічками, адже поціновувачам кіно цікаво побачити «рідний» побут і особливості повсякдення. Для режисера, продюсера і сценариста Олександра Бєляка комедійна стрічка «Гола правда» стала продовженням його творчості в цьому жанрі – глядач знає його як творця художньої стрічки «Сотка». Власне чергову історію про гірку (і смішну) правду представили автори на допрем’єрній вечірці в київському кінотеатрі «СінемаСіті», - де кожен міг винести картині «Гола правда» правдивий вердикт
…Одного разу власник клубу Андрій вирішив розважити друзів – Єву, Вову, Ксюшу, Віту, Костю, Славка та Світлану, продемонструвавши новий вид гри – всі вони мають казати, перед обличчям (а точніше джойстиком) детектора брехні правду – той, хто збреше, знімає один з предметів одягу. Почавши з «легких» питань, ставки збільшуються, стає все спекотніше, одягу на учасниках стає все менше, так само як оголяються форми правди…
Власне, підоснова сюжету в історії про «таємну правду дружби» досить розповсюджена в кіно, причому в самих різних жанрах – наприклад, можна згадати «Ідеальних незнайомців» Паоло Дженовезе або «Гру в правду» Віктора Шамірова. Тому найскладнішим завданням було адаптувати класичний сюжет до української реальності – і так, певним чином, авторам це вдалось. Так, тут є жарти і про «фото з депутатами набагато компрометуючі, ніж з деякими шльондрами», намагання розвивати тему побутового гумору типу «Справжній козлик має бути з великими рогами», грати на цинічності і упередженості суспільства Загалом, діалоги-протистояння – найбільш сильна частина картини, навіть сильніша за красу чарівних дівчат, так саме власне як тут і «детектор» виконує, якщо подивитись, допоміжну функцію – гру насправді веде один з присутніх, власне, будучи вольовою людиною у своїм принципах (глядачу буде цікаво визначити «майстра гри» самому). Проте поглянемо і не на самі сильні сторони картини – все-таки драйвовий запал вкінці-кінців переходить у відверто мелодраматичну канву, що мабуть більше сподобається прекрасній статі; так само в проміжках між «поєдинками» з’являються «такого собі рівня» жарти і сценки - і на відміну від голлівудських стрічок, де грані дорослого гумору «ограняють» до словесного жонглювання, тут, м’яко кажучи, «дорослі жарти звучать дійсно по дорослому». І ще – дивитись це кіно потрібно максимально уважно, щоб розгледіти весь градієнт змін у відносинах між героями
Акторський склад досить на рівні, а чи це Андрій Джеджула в ролі цинічного донжуана Кості, або Слава Камінська в ролі дівчини з ескорту, він досить зіграний, незважаючи на стислий термін зйомок; слід відзначити і Дмитра Ступку в ролі власника клубу Андрія. Незважаючи на той факт, що «Гола правда» - доросле кіно, воно водночас і сімейне – так, тут є невеличке камео режисера Олександра Беляка, і його дружини Юлії, а в творчу групу ввійшов і їх син Ілля.
Так, «Гола правда» не належить до опереточних комедій – більш того, в ній достатньо і рел’єфної драматичної складової. Так, є деякі нюанси робот з дорослим гумором, проте в цілому чергова варіація притчі про Брехню, яка вкрала шати Правди, і від якої відцурались люди, вийшла на досить пристойному рівні.

Притча про голу правду
Так, українське кіно проходить свій власний шлях становлення – з «програмними» стрічками, які радше є даниною поточному історичному моменту, є окремий напрям фестивального кіно, а є стрічки, що успішно змагаються за серце і кишеню глядача одночасно…

+4 / -0
Рецензія була корисною?
Читати повністю
Мария 11.02.2020 09:01

Чтобы узнать тайны других, нужно открыть свои! Готовы ли вы на это условие? А если еще Вас протестирует детектор лжи, и рядом с вами будут лучшие друзья?

Фильм раскрывает сущность человеческих отношений. Если бы мы знали о том, что про…

Чтобы узнать тайны других, нужно открыть свои! Готовы ли вы на это условие? А если еще Вас протестирует детектор лжи, и рядом с вами будут лучшие друзья?

Фильм раскрывает сущность человеческих отношений. Если бы мы знали о том, что про нас думают другие, то были бы совсем иными людьми!

Бюджет фильма не разглашается. Картина была сняла всего за пару недель. Режиссер Александр Беляк также появляется в ленте. Он одессит, поэтому события фильма разворачиваются именно в этом городе.

Сюжет нельзя назвать банальным. Здесь есть все - комические и неожиданные повороты и остроумный юмор. Фильм объединил вместе известных молодых талантливых актеров, которые прекрасно дополняли друг друга:

Дмитрий Ступка (Андрей) успешный владелец клуба, где происходят события фильма. Его девушку Еву сыграла Полина Василина. Андрей Джеджула сыграл Костю самовлюбленного экстраверта, который не может жить без внимания женщин. Ольга Арутюнян играет Ксюшу, наивную и простую девушку Кости, которая является племянницей боса IT-компании. Ксения Мишина в роли Виты девушки Вовы. Она мечтает о детях и серьезных отношениях. Богдан Юсипчук играет парня Виты, он карьерист и о серьезных отношениях даже и думать боится. Евгений Ламах (Славик) наивный парень, который не может определиться со своей ориентацией. Слава Каминская (Света) сыграла роль женщины легкого поведения. Она, кстати, сыграла великолепно!!!

Подытожив, могу сказать так - это поучительная комедия с горячим привкусом! Если вы любите такие фильмы, то "Голая правда" именно для Вас! Рекомендую!

Чтобы узнать тайны других, нужно открыть свои! Готовы ли вы на это условие? А если еще Вас протестирует детектор лжи, и рядом с вами будут лучшие друзья?

Фильм раскрывает сущность человеческих отношений. Если бы мы знали о том, что про…

+4 / -0
Рецензія була корисною?
Читати повністю

Трейлери до фільму

всього - 1
Будь ласка, вимкніть блокувальник реклами

Кадри з фільму

всього - 10

Відгуки про фільм Гола правда

всього - 10
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

очень классный! редко когда мне хочется посмотреть еще раз фильм- это один из таких. красивые актеры, непредсказуемые повороты в сюжете, хотя действие проходило и в одной комнате без всяких спецэффектов, машин, красивых мест и природы - интересно смотреть

відповісти

Что то неделя проката прошла , а сеансов в киношках вообще почти нет либо в абсолютно неудобное время и не то чтоб поздно вечером а наоборот 12-13-14 часов и 1 сенас вечером 17-18 и все бредятина( а так хотелсь сходить оценить

відповісти

Фільм бімба!

відповісти

Шлак редкий, 0 из 10

відповісти

Фільм сподобався, класна комедія, насміялись.

відповісти

Я так давно не смеялся

відповісти

Фильм! Супер! Очень понравился

відповісти

Смотрели вчера. Редчайший кал. Всё снято отрывками-урывками. *** не понятно. Юмора нет. Зря потраченное время. Даже накуренный чел к середине фильма затих. Весь фильм в рекламе. Не ходите, не тратьте время.

відповісти

відповісти

З нетерпінням чекаю ...

відповісти
Дивіться в кінотеатрах
Сенсація Так близько до горизонту Острів фантазій
драма, біографія star 5,3
мелодрама star 6,3
трилер star 6,0

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше