Наверх Наверх

Де ти, Адаме?

7,3 
18 голосів
Оцінити:

Країна, рік: Україна, 2019

Жанр: документальний

Режисер: Олександр Запорощенко

Продюсер: протодиякон Олександр Плиска

Прем'єра в Україні: 23.04.2020

Тривалість: 1 год. 20 хв.PT1H20M

Повідомити про вихід фільму у прокат

Ok

Стрічка занурює глядача у життя братії одного з древніх монастирів Святої Гори Афон.
Віддалене від мирської суєти та цивілізації, усамітнене чернече життя вражає насиченістю, адже воно сповнене виняткових реальних персонажів, дійсних "несвятих святих" — ось яким воно постає на екрані з-під нашарувань світських скороминущих пріоритетів. Глядачі прилучаються до абсолютно безпрецедентного способу життя чернечої громади, який виник тисячі років тому і збережений дотепер.

Події фільму "Де Ти, Адаме?" розгортаються у монастирі Дохіар, що стоїть на Святій Горі Афон, на південно-західному узбережжі півострова Афон, що омивається водами Егейського моря. Цей півострів ще з Х ст. переданий у виключне користування монахів східного християнства. Величні образи природи чергуються з картинами майже безперервних чернечих трудів і молитов; це змальовує та стверджує динамічний взаємозв’язок людини та природи, а ще нагадує про рай, за яким усі ми в глибині душі потай тужимо.

Проте перлиною розкішного візантійського ландшафту є монахи; фільм делікатно відхиляє завісу, яка зазвичай приховує чернече життя на Афоні, особисті радості, сподівання та слабкості кожного монаха. Завдяки цьому ченці постають перед глядачем у всій їхній живій, теплій самобутності. Запросивши до свого середовища авторів стрічки, а з ними і глядачів, монахи сподіваються нагадати кожному про його особисте воскресіння.

Ключової постаттю фільму є старець монастиря, ігумен Григорій (Зуміс), нині покійний. Його багаторічний досвід пастирського служіння збагатив його глибоким і проникливим розумінням ввірених його піклуванню душ, із їхнім непозбувним прагненням відновитися до стану, властивого Адаму до гріхопадіння.

Рецензії до фільму

всього - 0

На жаль, рецензій до фільму "Де ти, Адаме?" в даний момент ще немає. Але Ви можете бути першим користувачем, який її напише.

Для того щоб написати рецензію

Трейлери до фільму

всього - 1
Будь ласка, вимкніть блокувальник реклами

Кадри з фільму

всього - 12

Відгуки про фільм Де ти, Адаме?

всього - 7
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

Очень ждём этот фильм

відповісти

Очень ждем!

відповісти

Очень крутезный фильм!!! Пробирает до дрожи в теле и наставляет! Хорошая съемка и глубокий сюжет! Буду смотреть ещё раз!

відповісти

очень ждем!

відповісти

Фильм замечательный! Видела его на кинофестивале! Жду с нетерпением, чтобы увидеть его ещё раз и показать близким!

відповісти

Фильм, аналогов которому нет. Благодарность создателям за красоту и глубину смыслов.Первый фильм о монашестве как о любви к Богу и к человеку.

відповісти

Супер фильм ! Глубокий смысл и чудесная съёмка ❤️

відповісти
Очікувані прем'єри
з 29 березня з 12 листопада з 12 грудня
Фріда. Слава Життю Свідки Путіна Берлінський фейсконтрольник
документальний star 1,9
документальний star 6,1
документальний star 2,3

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше