Закрити
Наверх Наверх

[RU] Future shorts. Без цукру
Future shorts. Без цукру

3,6 
5 голосів
Оцінити:

Країна, рік: [RU] Україна, Німеччина, Велика Британія, Польща, Туреч, 2006

Жанр: драма, комедія

Актори: Липка рожева солодка вата, карамель, що застрягла в зубах, льодяник у волоссі – все це не про липневу колекцію Future Shorts.
"Без цукру" – смілива та дотепна добірка без зайвих сентиментів.

[RU]

МЕДОВИЙ МІСЯЦЬ /HONEYMOON Велика Британія, 2006, 25 хв. Режисер: Міранда Боуен Молодята Зоран та Дон невимовно щасливі разом. Їхнє спільне життя тільки починається. Все ще попереду: діти, пелюшки, сімейні пікніки, сварки та примирення. Вони їдуть у свій медовий місяць, сповнені кохання та ілюзій. Зоран вирішує вийти на заправці та подзвонити, і не повертається. Дон лишається одна у вінчальній сукні серед незнайомих людей... НАВІТЬ ЯКЩО Б ВОНА БУЛА ЗЛОЧИНЕЦЕЮ /EVEN IF SHE HAD BEEN A CRIMINAL Франція, 2003, 12 хв. Режисер: Жан-Габріель Перо Переможець завжди правий. У цій відвертій стрічці нам пропонується подивитись на мораль переможця іншими очима. Кадри святкування перемоги над фашистами змінюються іншими – кадрами болю та приниження жінок, які мали зв’язки з німцями. ОСТАННІЙ ПОТЯГ /LAST TRAIN RIDE Туреччина, 2005, 4 хв. Режисер: Гохан Окур Цей божевільний та відчайдушний анімаційний фільм нікого не залишить байдужим. Шалений потік образів у поєднанні з неповторною музикою, збиває з ніг, наче локомотив. ІСТОРІЯ ЧЕРВОНОЇ КЕРАМІЧНОЇ КОНЯЧКИ THE STORY OF THE RED CERAMIC HORSE Німеччина, 2003, 12 хв. Режисер: Тоня Будельман За вікном чудова погода, але на душі у Марії смуток та порожнеча. Їй самотньо у власному замкненому світі. „Може прогулятися?”, - міркує Марія, з надією хоч якось вирватись з пастки вічної нудьги. Стрічка про бажання бути щасливим та неможливість їм бути. ДО ТОГО, ЯК ЗГАСНЕ СВІТЛО /BEFORE THE LIGHT GOES OFF... Польща, 2002, 17 хв. Режисер: Даніель Святлий Молодий чоловік їде у метро та з ніжністю згадує своє дитинство. Розмови з батьками, маленькі радощі, проведеного разом часу, любов батьків до нього та один до одного. Стрічка про те, що треба цінувати та любити близьких, поки вони з нами. ПОЄДНУЮЧИ ДЕТАЛІ /THE MAKING OF PARTS Велика Британія , 2006, 16 хв. Режисер: Даніель Еліот Пристрасть згасає. На її місце приходять турбота та повага. Життя витрачене недаремно, якщо є люди, яким ти не байдужий, і кому можна передати свою мудрість та досвід. Приз за кращий європейський короткометражний фільм на Венеціанському кінофестивалі 2006 СТІНИ І ДВЕРІ Україна, 2003, 6 хв. Режисер: Роман Бондарчук Дуже символічна робота з цікавим використанням візуальних ефектів. Перед нами розкривається крихкий світ героїні, яка живе серед старих книг.

Рецензії до фільму

всього - 0

На жаль, рецензій до фільму "[RU] Future shorts. Без цукру" в даний момент ще немає. Але Ви можете бути першим користувачем, який її напише.

Для того щоб написати рецензію

Відгуки про фільм [RU] Future shorts. Без цукру

всього - 0
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

Відгуки відсутні

Дивіться також
Робопокаліпсис Незнайомці 2 Серед білого дня
фантастика, драма, бойовик star 7,2
трилер, жахи star 7,4
трилер, бойовик star 8,0

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше