Закрыть
Наверх Наверх

Future shorts. Без цукру

3,6 
5 голосов
Оценить:

Страна, год: Україна, Німеччина, Велика Британія, Польща, Туреч, 2006

Жанр: драма, комедия

Актёры: Липка рожева солодка вата, карамель, що застрягла у зубах, льодяник у волоссі – все це не про липневу колекцію Future Shorts.
„Без цукру” – смілива та дотепна добірка без зайвих сентиментів.

МЕДОВИЙ МІСЯЦЬ /HONEYMOON Велика Британія, 2006, 25 хв. Режисер: Міранда Боуен Молодята Зоран та Дон невимовно щасливі разом. Їхнє спільне життя тільки починається. Все ще попереду: діти, пелюшки, сімейні пікніки, сварки та примирення. Вони їдуть у свій медовий місяць, сповнені кохання та ілюзій. Зоран вирішує вийти на заправці та подзвонити, і не повертається. Дон лишається одна у вінчальній сукні серед незнайомих людей... НАВІТЬ ЯКЩО Б ВОНА БУЛА ЗЛОЧИНЕЦЕЮ /EVEN IF SHE HAD BEEN A CRIMINAL Франція, 2003, 12 хв. Режисер: Жан-Габріель Перо Переможець завжди правий. У цій відвертій стрічці нам пропонується подивитись на мораль переможця іншими очима. Кадри святкування перемоги над фашистами змінюються іншими – кадрами болю та приниження жінок, які мали зв’язки з німцями. ОСТАННІЙ ПОТЯГ /LAST TRAIN RIDE Туреччина, 2005, 4 хв. Режисер: Гохан Окур Цей божевільний та відчайдушний анімаційний фільм нікого не залишить байдужим. Шалений потік образів у поєднанні з неповторною музикою, збиває з ніг, наче локомотив. ІСТОРІЯ ЧЕРВОНОЇ КЕРАМІЧНОЇ КОНЯЧКИ THE STORY OF THE RED CERAMIC HORSE Німеччина, 2003, 12 хв. Режисер: Тоня Будельман За вікном чудова погода, але на душі у Марії смуток та порожнеча. Їй самотньо у власному замкненому світі. „Може прогулятися?”, - міркує Марія, з надією хоч якось вирватись з пастки вічної нудьги. Стрічка про бажання бути щасливим та неможливість їм бути. ДО ТОГО, ЯК ЗГАСНЕ СВІТЛО /BEFORE THE LIGHT GOES OFF... Польща, 2002, 17 хв. Режисер: Даніель Святлий Молодий чоловік їде у метро та з ніжністю згадує своє дитинство. Розмови з батьками, маленькі радощі, проведеного разом часу, любов батьків до нього та один до одного. Стрічка про те, що треба цінувати та любити близьких, поки вони з нами. ПОЄДНУЮЧИ ДЕТАЛІ /THE MAKING OF PARTS Велика Британія , 2006, 16 хв. Режисер: Даніель Еліот Пристрасть згасає. На її місце приходять турбота та повага. Життя витрачене недаремно, якщо є люди, яким ти не байдужий, і кому можна передати свою мудрість та досвід. Приз за кращий європейський короткометражний фільм на Венеціанському кінофестивалі 2006 СТІНИ І ДВЕРІ Україна, 2003, 6 хв. Режисер: Роман Бондарчук Дуже символічна робота з цікавим використанням візуальних ефектів. Перед нами розкривається крихкий світ героїні, яка живе серед старих книг.

Рецензии к фильму

всего - 0

К сожалению, рецензий к фильму "Future shorts. Без цукру" в данный момент ещё нет. Но Вы можете быть первым пользователем, который её напишет.

Для того чтобы написать рецензию

Отзывы о фильме Future shorts. Без цукру

всего - 0
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Комментарии отсутствуют

Смотрите также
Робопокалипсис Незнакомцы 2 Средь бела дня
фантастика, драма, боевик star 7,2
триллер, ужасы star 7,4
триллер, боевик star 8,0

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее