Закрити
Наверх Наверх

Фестиваль фантастичного кіно "Best Sci Fi"

6,9 
65 голосів
Оцінити:

Країна, рік: Франція, Великобританія, Латвія, Іспанія, 2017

Жанр: фестиваль

Режисер: Адіна Істрейт, Алессандро Вінгфілд ...

Прем'єра в Україні: 19.04.2018

Тривалість: 1 год. 36 хв.PT1H36M

Фестиваль фантастичного кіно "Best Sci Fi" дозволить глядачеві відірватися від реальності та зануритися в неймовірний світ фантастики! Пройтися стажками постапокаліптичного майбутнього, дізнатися, що чекає людство з розвитком новітніх технологій, познайомитися з інопланетною істотою і відкрити завісу потойбічного світу!

Кінороботи, які увійшли до програми, стали учасниками і призерами безлічі фестивалів: Dublin Sci-Fi Film Festival (Ірландія), Menton Fantasy Film Festival (Франція), LA Shorts Awards (США), Shanghai International Film Festival (Китай), New Renaissance Film Festival (Нідерланди), CinemAvvenire Film Festival (Італія) та інших.

У рамках фестивалю покажуть наступні фільми:

1. Ідеальний
Латвія, 2015, реж. Адіна Істрейт, хрон. 8 хв. 38 с.

Анна реєструється на сайті знайомств і нарешті зустрічає чоловіка своєї мрії. Але все виявляється не таким ідеальним, як було обіцяно…

2. Кордон
Велика Британія, реж. Алессандро Вінгфілд, хрон. 2016, 23 хв. 5 с.

Після глобальної ядерної та хімічної війни Британія ділиться на дві частини: майже спустошений Південь та Північ, якій вдалось врятуватися. Тисячі біженців з Півдня намагаються мігрувати на Північ, де можливо жити цивілізованим життям. Однак, мігранти несуть смертельний вірус, і військові захищають землі Півночі від них. Дисциплінований капітан Томас втратив усе, окрім своїх товаришів по службі, які мусять вбивати кожного, хто наближається до кордону між Півднем та Північчю. Однак, новенький солдат Лендон не може натиснути на курок, і Томасу доручено навчити його вбивати без мук совісті. Одного дня Томас і сам постане перед вибором – слухати своє серце, чи накази.

3. Додаток
Франція, 2016, реж. Томас Граскоуер, хрон. 25 хв.

Коли Фаустіна повертається додому, щоб підготуватися до побачення, вона зіштовхується з незнайомцем у своїй квартирі. Хто він такий, чому всюди слідує за нею і навіщо фіксує всі події її життя?

4. Фісташково-зелений
Іспанія, 2016, реж. Пако Каверо, хрон. 12 хв. 12 с.

На Різдво сусід прийшов до батьків маленького Томаса, щоб поскаржитись на те, що їх син жбурляв предмети у його вікно. Покарання малого за його витівки спричинить ще один, більш не сподіваний, візит. Можливо, неслухняний син тепер не найбільша проблема…

5. Місце в Раю
Франція, 2016, реж. Александр Ланса, хрон. 17 хв. 32 с.

Вінсент та Емма гинуть у автокатастрофі. Прибувши на Небеса, вони опиняються у величезній сучасній квартирі з усіма зручностями. Однак, Шарлотта, сестра Емми та коханка Вінсента, робить усе можливе для того, щоб дістати їх на тому світі…

Рецензії до фільму

всього - 0

На жаль, рецензій до фільму «Фестиваль фантастичного кіно "Best Sci Fi"» в даний момент ще немає. Але Ви можете бути першим користувачем, який її напише.

Для того щоб написати рецензію

Трейлери до фільму

всього - 1

Кадри з фільму

всього - 26
Фестиваль фантастичного кіно "Best Sci Fi" фильм Фестиваль фантастичного кіно "Best Sci Fi" фильм с неизвестный актер неизвестный актер в фильме Фестиваль фантастичного кіно "Best Sci Fi" неизвестный актер в фильме Фестиваль фантастичного кіно "Best Sci Fi" неизвестный актер в фильме Фестиваль фантастичного кіно "Best Sci Fi" лучшый кадр фильма Фестиваль фантастичного кіно "Best Sci Fi" смотреть кадр к фильму Фестиваль фантастичного кіно "Best Sci Fi" все кадры фильма Фестиваль фантастичного кіно "Best Sci Fi" новый кадр к фильму Фестиваль фантастичного кіно "Best Sci Fi" интересные моменты фильма Фестиваль фантастичного кіно "Best Sci Fi" кадры из Фестиваль фантастичного кіно "Best Sci Fi" кадры из фильма Фестиваль фантастичного кіно "Best Sci Fi" Фестиваль фантастичного кіно "Best Sci Fi" кадры Фестиваль фантастичного кіно "Best Sci Fi" картинки фото из Фестиваль фантастичного кіно "Best Sci Fi" фото из фильма Фестиваль фантастичного кіно "Best Sci Fi" фото к фильму Фестиваль фантастичного кіно "Best Sci Fi" Фестиваль фантастичного кіно "Best Sci Fi" фото первые кадры из фильма Фестиваль фантастичного кіно "Best Sci Fi" фотографии Фестиваль фантастичного кіно "Best Sci Fi" Фестиваль фантастичного кіно "Best Sci Fi" кадры из фильма фото из фильма Фестиваль фантастичного кіно "Best Sci Fi" бесплатно картинки из Фестиваль фантастичного кіно "Best Sci Fi" картинки к фильму Фестиваль фантастичного кіно "Best Sci Fi" фото неизвестный актер из Фестиваль фантастичного кіно "Best Sci Fi"

Відгуки про фільм Фестиваль фантастичного кіно "Best Sci Fi"

всього - 0
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

Відгуки відсутні

Дивіться також

Німона
Nimona
Нові мутанти
X-Men: The New Mutants
Історія іграшок 4
Toy Story 4
До зірок
Ad Astra
Дедпул 2
Deadpool 2
5 терапія
5 терапія
Леонардо: Місія Мона Ліза
Leo Da Vinci: Mission Mona Lisa
Жага смерті
Death Wish
Шукайте жінку
Cherchez la femme

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше