Вхід

Довбуш

Країна, рік:Україна, 2021

Жанр: історичний, екшн

Режисер:Олесь Санін

Сценарист:Пол Волянський, Олесь Санін ... Пол Волянський, Олесь Санін , Василь Портяк, Максим Черниш

Продюсер:Максим Асадчий, Олесь Санін

Актори:Сергій Стрельніков , Олексій Гнатковський , Дар'я Плахтій , Матеуш Косьцюкевич , Агата Бузек ... Сергій Стрельніков , Олексій Гнатковський , Дар'я Плахтій , Матеуш Косьцюкевич , Агата Бузек , Петро Жирун, Павло Жирун, Дмитро Вівчарюк , Роман Ясіновський , Ростислав Держипільський , Олександр Мавріц

Прем'єра в Україні:12.05.2022

Тривалість:2 год. PT2H0M

Рейтинг очікування:98% (56 голосів)

8,0
5 голосів
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Початок 18 століття. Карпати. Нелюдяне правління польської шляхти змушує гуцулів ховатися в горах. Двоє братів, Олексій та Іван Довбуші, опиняючись поза законом, стають повстанцями.
У пориві помститися вбивцям батьків, брати перетворюються на ворогів один для одного. Один домагається отримати грошей, другий б'ється за справедливість.

Цікаві факти про фільм "Довбуш":

- За словами авторів стрічки, Довбуш — унікальний український герой, який віддав життя за свободу свого народу понад три століття тому, та його історія стала безсмертною. Історія про свободу понад усе, про всеосяжну любов: до свого народу, до рідної землі. Творці обіцяють багато екшену, що у поєднанні зі справжніми емоціями оживить легенду про славетного Довбуша — борця за незалежність, справжнього володаря Чорногори.

- "Довбуш" — наймасштабніший український фільм, який вийде на екрани у 2022 році. Масштабність полягає не лише в задумі творців представити нову якість героя в українському кіно, а й у розмаху, з яким творці підійшли до відтворення історії Довбуша на екрані.

- "Для зйомок фільму ми об’їхали майже всю Західну Україну, знімали також в Тернопільській та Київській областях. Над бойовими і трюковими сценами працювала команда з 30-ти каскадерів, команди піротехніків та історичних реконструкторів. У деякі дні на майданчику одночасно працювало близько 600 людей, включаючи 400 акторів масових сцен. Спеціально для фільму було пошито понад тисячу костюмів, сконструйовано унікальні карети, побудовано понад двадцять історично достовірних локацій. Зроблено все, щоб занурити глядача в цю величну історію, що розгортається в Карпатах на початку XVIII століття та є надзвичайно актуальною для України XXI століття," — розповів продюсер проєкту Максим Асадчий.

 

Відгуки про фільм Довбуш 0

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: