Закрити
Наверх Наверх

Добрий митець це мертвий митець

6,3 
13 голосів
Оцінити:

Жанр: драма, комедія

Режисер: Олексій Залевський

Актори: Сергій Булін, Олена Філонова, Сергій Величанський

Стрічка починається зі сцени захоплення заручників у літаку, причому пасажири рейсу не знають про те, що на борту відбуваються зйомки фільму. З цього моменту туристи опиняються в середині справжнього «реаліті» і самі стають акторами. Хто виживе в цій шаленій розвазі?
В фільмі йдеться про самотність та про пошуки любові, про помсту та приниження, про жагу слави та гроші, про дитячі травми та булінг. Спробуємо ковтнути цей коктейль разом?

Рецензії до фільму

всього - 1
Andrey Nedzelnitsky 03.10.2019 13:38

Особливості національного відпочинку
Загалом, останні роки для українського кіно видались досить неоднозначними. З одного боку, ренесанс, а з іншого – все ще пошук стилю, малюнку, акцентів. Більшість стрічок знімається за участю держави, проте на полі кінематографу пробують себе і незалежні…

Особливості національного відпочинку
Загалом, останні роки для українського кіно видались досить неоднозначними. З одного боку, ренесанс, а з іншого – все ще пошук стилю, малюнку, акцентів. Більшість стрічок знімається за участю держави, проте на полі кінематографу пробують себе і незалежні гравці. Так, 2 вересня в київському кінотеатрі «Оскар» (який погодився взяти її в прокат) відбулась прем’єра другого фільму режисера Олексія Залевського (який зіграв одну з ролей) «Добрий митець це мертвий митець» в форматі фешн-вечірки.
Загалом, в контексті даної стрічки можна виділити ряд особливостей. По-перше, це звісно той факт що сама стрічка була знята в рекордні шість днів, проте разом з тим її не можна сказати, що вона виглядає аматорською. За сюжетом, аніматори, ролі яких виконали професійні актори – Сергій Булін, Олена Фролова та Сергій Величанський - на своїй ярмарці честолюбства, яким виступає курорт в Туреччині, намагаються скласти найкращі враження серед гостей – вибагливих представників туристичної індустрії (локації надав туроператор TEZ Tour); музику стрічки написав відомий композитор і піаніст Євген Хмара.
Загалом, що можна сказати. Стрічка вийшла досить гротескною; можна відзначити певний її кліповий стиль. При всьому цьому вона не займається «мавпуванням» західних варіантів, а виглядає досить своєрідною в контексті дуже колоритних образів. Вони неначе акумулює у собі всі ті «інстаграми та фейсбуки відпочивальників», які ми бачимо, і які сніжним валом породжують міріади послідовників в кожний новий рік. Власне, як казав комерційний директор компанії TEZ Tour – «Ми вирішили підтримати зйомки…Завдяки фільму , глядачі ніби зможуть «продовжити» свою відпустку в Туреччені, побачити себе зі сторони або зрозуміти нашу роботу». Певним уроком стрічки є той факт, що ніколи не треба переходити лінію фанатизму, в ній торкаються тематики самотності «середя яскравого балу», жагу слави, дитячі і дорослі комплекси
Як висновок. Загалом, «Добрий митець це мертвий митець» досить своєрідне кіно, достатньо гротесне, і достатньо туристичне – якщо ви можете уявити, як це може бути одночасно – то ця стрічка для вас.
Недзельницький Андрій

Особливості національного відпочинку
Загалом, останні роки для українського кіно видались досить неоднозначними. З одного боку, ренесанс, а з іншого – все ще пошук стилю, малюнку, акцентів. Більшість стрічок знімається за участю держави, проте на полі кінематографу пробують себе і незалежні…

+3 / -0
Рецензія була корисною?
Читати повністю

Трейлери до фільму

всього - 1
Будь ласка, вимкніть блокувальник реклами

Кадри з фільму

всього - 2

Відгуки про фільм Добрий митець це мертвий митець

всього - 0
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

Відгуки відсутні

Дивіться також
Робота без авторства Малюк Джо Темні води
драма star 3,3
фантастика, драма star 4,0
драма, історичний, біографія star 0

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше