Вхід

Дні надихаючого Кіно. Програма 3

Країна, рік:США, Великобританія, 2016

Жанр: фестиваль

Режисер:Ялі Шарон, Девид Темблек

Прем'єра в Україні:12.01.2017

Тривалість:1 год. 25 хв.PT1H25M

8,2
17 голосів
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Програма 3 - Дні Надихаючого Кіно. Реальні життєві історії

Всі роботи, які увійшли в цю програму, засновані на реальних подіях. Це історії "хлопців з нашого двору", вони такі ж, як ми з вами, зі своїми мріями, ідеями, страхами, проблемами, упередженнями та іншим. У кожного з них в житті сталася подія, яка могла їх зламати, а зробила сильнішими. А те, що це реальні життєві історії, надає кіно-роботам ще більшої цінності.


1. Ми живемо вільними Ялі Шарон, США, 2013, 4:11
Короткометражний фільм про те, як важливо бути вільним від рамок, помилкових переконань і страхів. Це фільм-подорож по неймовірно красивих куточках нашої планети.

2. Любий Девід Темблек, Великобританія, 2015: 3:10
Іноді доля, як невеликий ураган, може змінювати напрямок, і навіть дві паралельні лінії можуть одного разу зустрітися. Цей фільм про романтичні стосунки, яким одного разу було призначено закінчитися, але вони назавжди залишили слід в серцях наших героїв.

3. Пристрасть до машин Марк Баас, США, 2015, 3:57
Допомагати іншим - це просто. Досить ділитися тим, що викликає пристрасть у тебе самого, тоді то щастя і радість, яку ти подаруєш, може володіти цілющою силою.

4. Передай посмішку Річард Емерсон, Великобританія, 2013, 10:14
Іноді досить посміхнутися, щоб зробити когось щасливим. І є люди, які вважають своїм обов'язком ділитися посмішкою з іншими. Це історія про хлопця, який стояв перед вибором: покінчити життя або почати посміхатися. Виявилося, що все не так вже й складно.

5. День, коли ми зустрілися Сен Канінген, США, 2015, 3:17
Красива історія відносин. Цінуйте кожну хвилину, коли ви разом, адже завтра може настати зовсім інше життя!

6. Стрижень Том Лонг, Великобританія, 2015, 11:00
Історія про спортсмена, який володіє неймовірною мужністю і силою людської душі. Він не просто вижив, коли всі опускали руки, а й продовжив займатися одним з найнебезпечніших видів спорту на планеті.

7. Гей, хлопче! Бред Монтаг, США, 2015, 2:55
У світі стільки всього потрібно зробити, і хто, як не ми, в силах поліпшити сьогодення і вплинути на майбутнє. Це фільм - посмішка, герой якого вміє говорити про серйозні речі по-дитячому просто.

8. Герої науки DSM & 1Camera, Нідерланди, 2015, 4:31
Фільм про декілька героїв, про яких ви напевно раніше не чули, але які вже змінили наш світ на краще. Вони покажуть, що не зважаючи на будь-які труднощі, важливо вміти знову піднятися, йти вперед і домагатися поставленої мети.

9. Чути Марк Баас, США, 2015, 3:40
Історія про те, як простий акт доброти може змінити оточення і все життя!

10. Рухатися вгору Іван Кандер, США, 2014, 13:12
Історія про те, що можна вижити і, навіть не маючи ніг, проїхати на велосипеді через всю країну в найхолоднішу зиму.

11. Про життя просто Бред Монтаг, США, 2015, 3:18
Цей хлопець точно знає, як розвеселити і обговорити глобальні проблеми простою мовою;) А ще ви точно ніколи б не придумали поглянути на своє життя і на свої проблеми так, як пропонує цей малюк;)

12. Над нами Гарі Сініс, США, 2014, 7:15
Це історія про шалене кохання до того, що робиш, про пристрасть, яка допомагає долати всі труднощі і про життя, яка може змінитися в один момент.

13. Повітроплавець Кейсі Уаррен та Даніель Крігер, США, 2014, 3:12
Фільм про неймовірні почуття, які відчуваєш високо над землею і про рідкісній професії повітроплавця.

14. Дитинство Кейсі Уаррен та Даніель Крігер, США, 2014, 5:35
Що б ви сказали коханій людині, якщо б у вас була всього лише хвилина? Це історія про дитинство, про материнську любов і зворушливі спогади, які напевно збереглися у кожного з нас.

15. Мова жестів Оскар Шарп, Великобританія, 2010, 4:55
Це Бен і найбільше на світі він любить свою роботу, якій присвятив останні 15 років свого життя. Бена підвищили і сьогодні його останній день. Він розповість, чому він так любить це місце, що для нього є щастя і як важливо кожному з нас частіше оглядатися по сторонах;)

Відгуки про фільм Дні надихаючого Кіно. Програма 3 0

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: