Вхід

Дні польського кіно

Країна, рік:Польща, 2023

Жанр: драма, фестиваль

Режисер:Дамін Коцур, Яцек Лусінський ... Дамін Коцур, Яцек Лусінський, Анна Ядовська, Малґожата Шумовська, Міхал Енглерд, Аґнєшка Смочинська, Міхал Квєчінський, Дмитро Сухолиткий-Собчук, Аґа Вощинська

Прем'єра в Україні:05.10.2023

Рейтинг очікування:100% (5 голосів)

5,5
2 голоса
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Програма фестивалю:

"Хліб і сіль"

Тимек, молодий, талановитий піаніст – студент Варшавської музичної академії, повертається на канікули в своє рідне невеличке містечко, де час наче завмер. Головним місцем зустрічі місцевої молоді є не так давно відкритий кебаб-бар. Тимек спостерігає за конфліктом, який розростається між арабами — працівниками бару, та його приятелями з району. Конфлікт, який переросте у щось трагічне...

"Сьубук"
Мариська спочатку не хотіла бути мамою. Пізніше вона буде готова пожертвувати собою заради єдиного сина – Куби. “У вас зламана дитина”, — ці слова Мариська почує від психіатра. Мати-одиначка не згодна з таким станом речей. Завдяки своїй рішучості вона продовжує боротися за гідність і освіту Куби – від дитячого садка до закінчення середньої школи. Вона діє нетрадиційно, всупереч багатьом правилам, але водночас мотивує і надихає інших людей.

"Жінка на даху"
Мати дорослого сина і дружина чоловіка, який забув про неї. Кілька, здавалося б, незначних фінансових рішень призводять до катастрофи, яка повністю змінить її реальність — домашню, професійну та психічну.

"Нескінченна буря"
Це її ритуал і спосіб впоратися з драматичними спогадами. І саме в той день, коли вона почувається найслабшою, їй доведеться проявити найбільшу силу: хтось загине, якщо вона йому не допоможе. Але якщо вона вирішить допомогти, то може загинути сама. 

"Мовчазні двійнята"
Почуваючись ізольованими від непривітного суспільства, дві сестри відмовляються від спілкування з іншими людьми. У підлітковому віці дівчата стають одержимі написанням книг, хлопцями, а згодом — злочинами.

"Хто ти, Філіпе?"
Головний герой Філіп не лише є втіленням трагедії єврейського народу, він стає спільним образом людей, які втратили свій дім, родину, ідентичність та самого себе у війні. Філіп постає перед моральними дилемами, які не в змозі розв'язати — і щоразу діє за обставинами, щоби вижити у спотвореному війною світі. Хаотична активність і неможливість зупинитися штовхає Філіпа на поступки, які у нормальному житті були б немислимі. Його оточують такі ж розгублені люди, що також втратили чимало — від репутації до бажання жити. І яким війна, наче збільшувальне скло, допомагає побачити справжні обличчя друзів та ворогів. 

"Памфір"
Раніше Памфір був контрабандистом, проте наразі чоловік намагається заробляти будівництвом. Перед настанням зимових свят герой повертається в рідне село до сина Назара та побожної дружини. Щоправда, один необережний вчинок змушує главу сімейства знову порушити закон. 

"Тиха земля"
Реальність не виправдовує їхніх очікувань, коли вони розуміють, що басейн у будинку зламаний. Не зважаючи на нестачу води на острові, вони просять відремонтувати його. Постійна присутність чужинця руйнує їхнє відчуття безпеки і запускає ланцюжок подій, які приведуть їх до найтемніших закутків власних стосунків.


Відгуки про фільм Дні польського кіно 0

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: