Вхід

Діпан

Dheepan

Діпан 16+

Країна, рік:Франція, 2015

Жанр: драма

Режисер:Жак Одіар

Сценарист:Жак Одіар , Тома Бідеген ... Жак Одіар , Тома Бідеген, Ное Дебре

Продюсер:Жак Одіар , Паскаль Кочето

Актори:Джесутасан Антонітасан, Каліеасарі Срінівасан, Клодін Вінасітамбу, Венсан Ротьє , Фаузі Бенсаіді ... Джесутасан Антонітасан, Каліеасарі Срінівасан, Клодін Вінасітамбу, Венсан Ротьє , Фаузі Бенсаіді, Марк Зінга, Басс Дем, Франк Фаліс

Прем'єра в Україні:11.02.2016

Світова прем'єра:21.05.2016

Тривалість:1 год. 49 хв.PT1H49M

7,8
57 голосів
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
IMDb: 7,2

Діпан - тамільський бойовик-сепаратист, його село спалили, сім'ю вбили і він змушений тікати з Шрі-Ланки. Заради отримання притулку у Франції він видає незнайому жінку з дитиною за свою родину. Ледве знайомі один з одним вони намагаються розпочати нове мирне життя у зовсім чужій країні.

Цікаві факти про фільм "Діпан":

- Фільм отримав вищу нагороду на Канському кінофестивалі - "Золоту пальмову гілку".

- Майже весь фільм зіграний тамільською мовою.

- Картина знята за мотивами книги "Горила", автобіографічного роману, написаного Антонітазаном Джезутазаном.

- Головні ролі у фільмі виконали непрофесійні актори. Голову сімейства Діпан зігравДжесутасан Антонітасан – справді в минулому "Тамільський тигр", який виїхав до Європи і став письменником.

- Незважаючи на драматичний сюжет, стрічка частково заснована на сатиричному романі Шарля Луї-Монтеск'є "Перські листи", де письменник коментує різні аспекти політичного устрою Франції. "Діпан" Одіара у певному сенсі став передвісником мігрантської кризи, що сколихнула Європу у другій половині 2015 року, поставивши руба питання про інтеграцію та соціальний захист біженців.

- Міжнародна прем'єра картини відбулася на Каннському кінофестивалі, де "Діпан" отримав головний приз – "Золоту пальмову гілку". За словами Жака Одіара, він був глибоко зворушений нагородою. Лауреат підкреслив, що було особливо приємно отримати її від братів Коен, які очолювали журі фестивалю 2015 року. Так творець "Пророка" та "Смаку іржі і кістки" уже втретє взяв участь в основному конкурсі Канн.

- Музику до фільму написав американський електронний музикант і композитор Ніколас Джаар.

Відгуки про фільм Діпан 0

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: