Закрити
Наверх Наверх

Дівчина, яка підривала повітряні замки
Luftslottet som spr?ngdes

9,5 
203 голоса
Оцінити:
IMDB 7,1/10

Країна, рік: Німеччина, Данія, Швеція, 2009

Жанр: трилер, драма

Режисер: Деніел Альфредсон

Актори: Мікаел Нюквіст, Нумі Рапас, Лена Ендре, Анніка Халлин, Якоб Ерікссон ...

Тривалість: 2 год. 27 хв.PT2H27M

Повідомити про вихід фільму у прокат

Ok

Лісбет Саландер знаходиться під невсипущим наглядом у відділенні інтенсивної терапії шведської міської лікарні. Вона бореться за життя і не тільки у фізичному сенсі: коли вона відчує себе досить добре, їй належить постати перед судом за звинуваченням у трьох вбивствах і в замаху ще на одне. За допомогою свого друга, журналіста Мікаеля Блумквіста, вона повинна буде довести свою невинність і впізнати продажних політиканів, через зловживання яких страждають прості люди. А зі свого боку вона готується помститися людині, яка пробувала вбити її і урядовим установам, які майже зруйнували її життя. Колись, вона була жертвою. Тепер Лісбет Саландер готова відповісти ударом на удар.

Рецензії до фільму

всього - 0

На жаль, рецензій до фільму «Дівчина, яка підривала повітряні замки» в даний момент ще немає. Але Ви можете бути першим користувачем, який її напише.

Для того щоб написати рецензію

Трейлери до фільму

всього - 1
Будь ласка, вимкніть блокувальник реклами

Кадри з фільму

всього - 8
Дівчина, яка підривала повітряні замки фильм Дівчина, яка підривала повітряні замки фильм с Микаэл Нюквист Микаэл Нюквист в фильме Дівчина, яка підривала повітряні замки Нуми Рапас в фильме Дівчина, яка підривала повітряні замки Лена Эндре в фильме Дівчина, яка підривала повітряні замки лучшый кадр фильма Дівчина, яка підривала повітряні замки смотреть кадр к фильму Дівчина, яка підривала повітряні замки

Відгуки про фільм Дівчина, яка підривала повітряні замки

всього - 0
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

Відгуки відсутні

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше