Закрити
Наверх Наверх

Девід Лінч: Життя в мистецтві
David Lynch - The Art Life

7,9 
39 голосів
Оцінити:
IMDB 7,2/10

Країна, рік: США, Данія, 2016

Жанр: документальний

Режисер: Джон Нгуйєн, Рік Барнс

Продюсер: Джон Нгуйєн

Актори: Девід Кіт Лінч

Прем'єра в Україні: 20.04.2017

Світова прем'єра: 04.09.2016

Тривалість: 1 год. 30 хв.PT1H30M

Це унікальна подорож по біографії культового і самого загадкового режисера сучасності. У фільмі Девід Лінч розповідає про своє ідилічне дитинство, тривожне студентство та пошуки шляху в мистецтві.

Цікаві факти про фільм "Девід Лінч: Життя в мистецтві":

- Фільм "Девід Лінч: Життя в мистецтві" був приурочений до 70-річчя режисера.

- Стрічка була представлена на Венеціанському фестивалі минулої осені і номінована на приз Venezia Classici за кращий документальний фільм про кіно.

- Зйомки почалися в 2012 році, в той час, коли у Лінча народилася друга дочка Лула Богиня, якій і присвячений фільм.

- Гроші на виробництво фільму "Девід Лінч: життя в мистецтві" зібрані методом краудфандингу. На збори коштів знадобилося кілька років, у підсумку проект зібрав майже $180 тисяч замість заявленої мети в $30 тисяч.

- Режисер Джон Нгуйен і оператор Джейсон С. були продюсерами документального проекту "Лінч" (2007), що знімався під час створення "Внутрішньої імперії" (2006). Для нової картини про режисера вони залучили Сабріну С. Сазерленд, яка працювала з Лінчем в якості продюсера на декількох проектах.

Рецензії до фільму

всього - 0

На жаль, рецензій до фільму «Девід Лінч: Життя в мистецтві» в даний момент ще немає. Але Ви можете бути першим користувачем, який її напише.

Для того щоб написати рецензію

Трейлери до фільму

всього - 1

Кадри з фільму

всього - 23
Девід Лінч: Життя в мистецтві фильм Девід Лінч: Життя в мистецтві фильм с Дэвид Кит Линч Дэвид Кит Линч в фильме Девід Лінч: Життя в мистецтві Дэвид Кит Линч в фильме Девід Лінч: Життя в мистецтві Дэвид Кит Линч в фильме Девід Лінч: Життя в мистецтві лучшый кадр фильма Девід Лінч: Життя в мистецтві смотреть кадр к фильму Девід Лінч: Життя в мистецтві все кадры фильма Девід Лінч: Життя в мистецтві новый кадр к фильму Девід Лінч: Життя в мистецтві интересные моменты фильма Девід Лінч: Життя в мистецтві кадры из Девід Лінч: Життя в мистецтві кадры из фильма Девід Лінч: Життя в мистецтві Девід Лінч: Життя в мистецтві кадры Девід Лінч: Життя в мистецтві картинки фото из Девід Лінч: Життя в мистецтві фото из фильма Девід Лінч: Життя в мистецтві фото к фильму Девід Лінч: Життя в мистецтві Девід Лінч: Життя в мистецтві фото первые кадры из фильма Девід Лінч: Життя в мистецтві фотографии Девід Лінч: Життя в мистецтві Девід Лінч: Життя в мистецтві кадры из фильма фото из фильма Девід Лінч: Життя в мистецтві бесплатно

Відгуки про фільм Девід Лінч: Життя в мистецтві

всього - 0
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

Відгуки відсутні

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше