Вхід

Братва з джунглів 3D

Delhi Safari

Країна, рік:Індія, 2011

Жанр: мультфільм

Режисер:Нікхіл Адвані

Актори:Говінда, Суніл Шетті , Акшай Кханна , Урмила Матондкар , Боман Ірані

Прем'єра в Україні:11.04.2013

7,0
382 голоса
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
IMDb: 5,5

Тварини — мешканці національного парку біля Бомбея — зустрічають яскравий сонячний ранок під спів птахів. І раптом ідилічну картинку дикої природи порушує страшний гуркіт. Це, руйнуючи все на своєму шляху, джунглі атакує людина на бульдозері. На місці прекрасного гаю люди ставлять табличку: тут йде будівництво житлового комплексу.

Смертельно налякані звірі вночі збираються на раду. Юний леопард Юві гаряче переконує дорослих не кидати свої оселі. "Гаряча голова" воїн-мавпа, Бахранжі, готовий оголосити смертельну війну непроханим гостям, але Гуру в області конфліктології, ведмідь Баггі пропонує домовитися з людьми по-хорошому. Одомашнена папуга Алекс вирішує приєднатися до друзів, щоб виступити перекладачем.

Різношерста компанія пускається в довгу подорож до столиці. Через гори і річки, на поїздах і вантажівках, щоб знайти Головного Начальника і передати йому своє прохання. По дорозі з'ясовується, що не тільки їх дім, але і житла тисяч інших тварин знаходяться в небезпеці. У фіналі захоплюючої пригоди різні тварини стають друзями, оскільки їх об'єднує боротьба за спільний ДІМ.

Відгуки про фільм Братва з джунглів 0

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: