Закрити
Вхід

Великі події на великих екранах!

Жанр: вистава, опера, балет

Прем'єра в Україні:16.10.2019

3,2
10 голосів
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Програма:

5 листопада "NT: Антоній і Клеопатра"

12 листопада "Все про Єву"

13 листопада SHAKIRA з туром "EL DORADO"
он Жуан"

19 листопада "Турандот"

21 листопада "Depeche Mode"

26 листопада "Корсар"

27 листопада "Дон Паскуале"

3 грудня "Сон літньої ночі"

10 грудня "Справжня комедія"

11 грудня "CONCERTO/ ENIGMA VARIATIONS"

19 грудня "Лускунчик"

24 грудня "Мадам Баттерфляй"

31 грудня "Лускунчик"

Загалом, є люди-жайворонки, а є люди-сови, ті, що не можуть жити без солодкого "мур-р-р", і ті, що згодні з вірним собакою виходити на прогулянку о п‘ятій ранку, коли все навколо затягнуто сірим муром дощу. Так, і в мистецтві одні віддають перевагу дозвіллю в кінотеатрі, і ті, що є прихильниками Мельпоме́ни. Перші, зазвичай, вважають класичний театр нудним, другі, при всіх надзвичайних скарбах класичного кінематографу і його надзвичайному розважальному потенціалові, вважають останній "низьким" мистецтвом. В дечому примирити дві протиборчі сторони має на меті проект "Великі події на великих екранах!" від київського кінотеатру мережі СінемаСіті, проект, що має багату чотирьохрічну історію, і яка захоплює інші кіноплощадки; партнерами виступала компанія KyivMusicFilm та інші дистриб’ютори.

Про концепцію "Великі події на великих екранах" докладно розповідає маркетинг-директор ТОВ "Сінема-Центр" Олена Ніцко: "Команда "Сінема Сіті" завжди прагнула до того, щоб кінотеатри нашої мережі були не тільки місцем для демонстрації кіно, але і майданчиками, де відбуваються цікаві події, прем'єри, фестивалі, виставки, творчі майстер-класи. Хочеться використовувати потенціал кінотеатру на повну. Адже в нашому розпорядженні зручні зали, сучасні кінопроектори і звукові системи, великі якісні екрани…"

…Автор цього огляду міг вповні оцінити переваги "союзу кохання" двох мистецтв на прикладі постановки опери Моцарта "Дон Жуан" (яку вважають найкращою оперою всіх часів) від RoyalOperaHouse. Так, як і перед театральною виставою, глядачу варто проглянути лібрето (його неважко знайти в мережі), щоб не "випадати" з подій, що відбуваються на сцені – в даному випадку, це не статична сцена, а ціла масштабна постановка з рухомимиоб’ємними декораціями. Звісно, і тут можу сказати, про два головних плюси – це, по перше, субтитри, - дійсно, саме вони допомагають зрозуміти надзвичайно сміливе наповнення, що, вклали в перлину світової культури, автори Вольфганг Амадей Моцарт та автор задуму Лоре́нцо да По́нте, "в деталях"; друге – це, звісно операторська робота, що допомагає оцінити майстерність декораторів та костюмерів, і, крім чудових партій співаків, акторську гру – зблизька. І звісно – доступність – Ви можете зайняте бажане місце (в кінотеатрі краще вибрати центр зала, а не культовий театральний "перший ряд) тут, в Києві, - навіть в проміжках між справами.

…Отже, кожен ще може встигнути на найближчі події – 19 листопада ми зустрінемось з "Принцесою Турандот", а з вистав від RoyalOperaHouse на нас чекає елегантний "Дон Паскуале" (27 листопада) та захопливе "Concertino. Enigmavariation" (11 грудня), і, звісно, куди ж новорічний настрій без "Лускунчика" Чайковського (19 грудня), який у версії балету Юрії Григоровича буде винесений на суд напередодні Нового Року – 31 грудня. З концертною програми вийде концерт "DepecheMode "Spiritsintheforest" (21 листопада), а в контексті спектаклів – провести "Сон літньої ночі" Ніколаса Хайтнера (3 грудня) та засміятись зі "Справжньою комедією" НоелаКауради (10 грудня). 
Загалом, повний список подій можна знайти з посиланням https://cinemaciti.ua/ocean-plaza/event/veliki-podi-na-velikih-ekranah, і повірте – Ви не будете розчаровані; простіше кажучи, проект"Великі події на великих екранах!" дозволяє захрестити кіно, балет, концерт, та оперу – і все це в одному кінотеатрі, проте при всьому цьому адаптація для кінозалу не замінить їх в чистому вигляді, проте зможе передати враження і "спробувати на смак". Любіте кіно, любіте театр, і себе – у мистецтві, а також – не бійтесь експериментувати у виборі дозвілля!

Відгуки про фільм Великі події на великих екранах! 0

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: