Закрити
Наверх Наверх

Блекі летить на Місяць
Black to the Moon 3D

7,0 
3 голоса
Оцінити:
IMDB 3,6/10

Країна, рік: Іспанія, Італія, Франція, 2013

Жанр: комедія, мультфільм, пригоди

Режисер: Франсіс Нілсен

Актори: Христина Хьюз, Пітер Хадсон, Керолін Фаллін, Брайан Вермейр, Боббі Джексон

Повідомити про вихід фільму у прокат

Ok

Овечка Блекі — справжня чума для всієї ферми. Вона — постійний порушник спокою, енергії у неї на десятьох. Вона — чорна овечка і дуже пишається цим, тому що не хоче бути такою, як всі. Тварини-сусіди називають її "чарівним лихом". Іноді вони вважають Блекі нестерпною, але в кінці кінців намагаються допомогти у здійсненні її божевільних фантазій. І зараз вона просто одержима ідеєю польоту на Місяць. А про що мріє пес Кануте, який охороняє овець? Про те, щоб стати самим великим псом-охоронцем овець всіх часів. Для цього він вчиться і працює, як проклятий. Він милий і хороший, і всі просто обожнюють його. Йому подобається тиша і спокій. І як такий правильний пес міг полюбити таку безглузду овечку? Незважаючи на те, що він і чути нічого не хотів про ракети, Кануте вирішив підтримати Блекі.

Рецензії до фільму

всього - 0

На жаль, рецензій до фільму «Блекі летить на Місяць» в даний момент ще немає. Але Ви можете бути першим користувачем, який її напише.

Для того щоб написати рецензію

Трейлери до фільму

всього - 1
Будь ласка, вимкніть блокувальник реклами

Кадри з фільму

всього - 16
Блекі летить на Місяць фильм Блекі летить на Місяць фильм с  в фильме Блекі летить на Місяць  в фильме Блекі летить на Місяць  в фильме Блекі летить на Місяць лучшый кадр фильма Блекі летить на Місяць смотреть кадр к фильму Блекі летить на Місяць все кадры фильма Блекі летить на Місяць новый кадр к фильму Блекі летить на Місяць интересные моменты фильма Блекі летить на Місяць кадры из Блекі летить на Місяць кадры из фильма Блекі летить на Місяць Блекі летить на Місяць кадры Блекі летить на Місяць картинки фото из Блекі летить на Місяць

Відгуки про фільм Блекі летить на Місяць

всього - 0
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

Відгуки відсутні

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше