Закрити
Наверх Наверх

BEST SHORT. Зимо, прощавай!

7,2 
36 голосів
Оцінити:

Країна, рік: Франція, Бельгія, Німеччина, 2018

Жанр: фестиваль

Прем'єра в Україні: 01.02.2018

Тривалість: 1 год. 30 хв.PT1H30M

Фестиваль короткого метру "BEST SHORT. Зимо, прощавай"!

До уваги українських глядачів будуть представлені найкращі фільми, що увійшли до конкурсної програми Clermont Ferrand Short Film Festival (Франція), Oberhausen short films ferstival (Німеччина), Ouarzazate International Film Festival (Марокко), Canterbury Anifest (Великобританія), Zaporizhzhia International Film Festival ZIFF (Україна), Dublin Animation Film, Festival DAFF (Ірландія), Little Big Shots 2017 (Австралія) та інших.

Теплота і щирість цих стрічок здатна розтопити кригу і наповнити серця світлом.

Найкращі фільми з 7 країн світу саме для вас! Не пропустіть нагоду насолодитися якісним ігровим кіно та анімацією!

Програма:

Гарсон!
Франція, 2017, 14 хв. 37 с.
Матьє, офіціант в ресторані, змушений буде зіткнутися з найгіршим клієнтом у своєму житті.

Незаконні
Франція, 2017, 15 хв.
Новий патрульний коп дізнається про те, що двоє колег зловживають службовим положенням. Коли молодий хлопець записує їх на відео, громада загрожує вибухнути.

Як я люблю тебе
Іспанія, 2016 15 хв.
Дані ‒ кишеньковий злодій, якого спіймала красуня-поліцейська. Це був момент несподіваного осяяння. І перш за все, чогось нового, оскільки Дані ніколи не закохувався. З того моменту він жив лише сподіваннями побачити Патріцію.

Перчинка
Швейцарія, 2017, 8 хв. 31 с.
Два бандити не можуть вирішити, яку круту фразу сказати перед вбивством Мішеля.

Маленьке створіння
Ізраїль, 2017, 9 хв.
Крихітна істота шукає товаришів у порожньому місті.

Бабуся
Болгарія, 2017, 6 хв. 13 с.
Будинок, дерево, бабуся ‒ десь далеко. Фільм про дрібниці, фільм про те, що ми любимо. Історія настільки близька та автентична, що змушує нас думати: що ми втрачаємо у нашому повсякденні. І чим ми жертвуємо, коли переїжджаємо до великого міста у пошуках кращого життя.

Три маленьких ніндзя: дівчина в біді
Бельгія, 2017, 11 хв. 38 с.
Коли зовсім не чарівний принц вбиває дракона, який охороняє казкову принцесу, вона звертається до служби доставки "Три маленьких ніндзя", щоб замовити нового. Вони доставляють що завгодно і куди завгодно.

Сусідні дерева
Німеччина, 2016, 4 хв.
Амбіційна сова-фізик наслідує своїх відомих предків-науковців, вирішуючи важке рівняння. Але зусилля сови починають зазнавати невдач, коли сусідом стає дятел...

Переповнення
Франція, 2017, 7 хв. 42 c.
Історія про мураху, яка занурюється в темне і холодне місце. Ми спостерігаємо за тривожною і небезпечною, але, в той же час, такою захоплюючою подорожжю.

Рецензії до фільму

всього - 1
Ксения П 09.02.2018 11:17

Короткий метр.
Скажу сразу, я большой фанат короткометражных фильмов и стараюсь не пропускать ни одного фестиваля или очередной подборки.
В рамках этого фестиваля представлены 9 фильмов из которых 3 анимированные. Но вышел довольно непонятный винегрет из фильмов, такое ощущение, что…

Короткий метр.
Скажу сразу, я большой фанат короткометражных фильмов и стараюсь не пропускать ни одного фестиваля или очередной подборки.
В рамках этого фестиваля представлены 9 фильмов из которых 3 анимированные. Но вышел довольно непонятный винегрет из фильмов, такое ощущение, что их снимали очень давно, лет, эдак, 10 назад. Абсолютно ничего нового или даже милого, как указано в аннотации.
Официант, который ненавидит своего клиента, но сразу же любит, когда ему дают деньги, хотя тут, надо признать, довольно неплохая видео работа и монтаж. Полицейские, которые беспрепятственно бьют детей и врываются в дома забирая все, что им угодно. Парень в маниакальном психозе с наивной тягой к любви к женщине полицейскому. Преступники неудачники, которые пытаются убить своего первого клиента.
Я вполне способна уловить иронию и сарказм этих работ, но мне казалось, что в мире есть еще чуточку больше тем для фестиваля, чем преступники и полицейские или неведомые одинокие зверушки, хоть они и милые.
В любом случае, я не претендую на звание эксперта и то, что не сильно понравилось мне, может понравиться другому человеку. Работы очень живые и жизненные и с их помощью можно отдохнуть в один из этих зимних вечеров. Приятного просмотра!

Короткий метр.
Скажу сразу, я большой фанат короткометражных фильмов и стараюсь не пропускать ни одного фестиваля или очередной подборки.
В рамках этого фестиваля представлены 9 фильмов из которых 3 анимированные. Но вышел довольно непонятный винегрет из фильмов, такое ощущение, что…

+1 / -0
Рецензія була корисною?
Читати повністю

Трейлери до фільму

всього - 1
Будь ласка, вимкніть блокувальник реклами

Кадри з фільму

всього - 38

Відгуки про фільм BEST SHORT. Зимо, прощавай!

всього - 0
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

Відгуки відсутні

Дивіться також
BEST UA Shorts Короткий метр із Ірландії Фестиваль різдвяної реклами
фестиваль star 7,2
фестиваль star 6,3
фестиваль star 7,1

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше