Вхід

Best Sci-Fi 2020

Best Sci-Fi 2020 16+

Країна:США, Канада, Польща, Іспанія, Великобританія

Жанр: збірка короткометражок

Прем'єра в Україні:17.09.2020

Тривалість:1 год. 35 хв.PT1H35M

Рейтинг очікування:56% (9 голосів)

6,7
6 голосів
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Майбутнє прийшло. Воно втомилось чекати на порозі і увірвалось в будинки, заповнивши собою кімнати та все наше життя. Нас вже непросто чимось здивувати. Саме тому наукова фантастика стає все більш винахідливою, вражаючою та неймовірною. Хоча ми вже давно усвідомили, що все що відбувається на екрані сьогодні, може стати нашою реальністю завтра.

Фестиваль фантастичного кіно “Best Sci-Fi” приготувався тебе дивувати. Обирай найзручніші місця в улюбленому кінотеатрі та пристібнись - ми вирушаємо у подорож фантастичними світами. Космічний корабель дістанемо по дорозі.

В Україні фестиваль пройде вже вчетверте. За роки існування покази “Best Sci-Fi” відбулися у 16 країнах, включаючи США, Мексику, Швейцарію, Іспанію, Польщу та інші.

Програма

#1 Конструктор
Польща, 2016, фантастика, мелодрама, драма, реж. Пьотр Ділевський, 19 хв. 51 с.
Винахідник Віктор не став чекати на жінку своєї мрії - він її створив. Єва прекрасна та майже ідеальна, однак вона не людина. Віктор працює над тим, щоб вдосконалити своє створіння, додавши йому емоцій.

#2 Цього ніколи не було
Канада, 2015, фантастика, драма, мелодрама, реж. Марк Слуцький, 8 хв. 6 с.
Після декількох бокалів мартіні ділові стосунки вийшли з-під контролю та двоє колег провели бурхливу ніч разом. Добре, що новітні технології дозволяють їм стерти це з пам’яті і, тим самим, позбавити мук совісті та проблем на роботі.

#3 Так, сьогодні!
США, 2018, реж. Дмитро Ковальов, фантастика, комедія, 5 хв. 31 с.
Мартін - шалений фанат хард-року. Він звертається до агенції, що займається подорожами у часі, для того, щоб потрапити в минуле і побувати на концерті Mötley Crüe у 1985 році. Однак, це дуже складна і довга процедура…

#4 Відеозаписи
США, 2019, реж. Стефан Ейгенман, фантастика, драма, 13 хв. 59 с.
Новітні технології допомагають матері щодня відчувати присутність доньки, яка знаходиться в зоні бойових дій за сотні кілометрів від дому.

#5 Ейнштейн-Розен
Іспанія, 2016, реж. Ольга Озоріо, фантастика, комедия, 9 хв. 2 с.
Літо, 1982 року. Тео стверджує, що знайшов червоточину. Його брат Оскар йому не вірить - принаймні, поки що.

#6 Останній танець
Великобританія, 2018, реж. Кріс Келлер, фантастика, драма, мелодрама, 7 хв. 37 с.
У не надто віддаленому майбутньому самотній старий чоловік працює над загадковим проектом, сподіваючись знову пережити найкращий момент свого минулого.

#7 Ехо
Іспанія, 2019, реж. Мігель Айтор, фантастика, драма, 14 хв. 15 с.
У 1977 році космічний зонд Voyager покидає Сонячну систему із повідомленням записаним сотнями мов. Майже через 50 років, хвора на хворобу Альцгеймера, Кармен стикається з пасивністю своїх дітей, які вважають, що вона вже нічого не може згадати. Однак повідомлення, яке вона записала, повторюється знову в голові Кармен, відновлюючи її пам’ять.

#8 Космічний воїн
США, 2019, реж. Лукас Кендалл, фантастика, драма, 15 хв. 58 с.
Два пілоти ведуть війну в далекому майбутньому на своєму космічному кораблі. Але чи насправді їх ворог є чужорідним противником?

Відгуки про фільм Best Sci-Fi 2020 1

255 символів залишилося

Відгуки

  • В

    Вікторія 22.09.2020 16:52

    Цьогорічна підбірка вся якось просякнута тугою за далеким дитинством чи молодістю, за родичами, що давно пішли з життя. Трохи забагато мелодраматизму та загалом ок. Особливо потішили іспанці. Вони кожного року найкращі в цьому жанрі, як на мене.

    Відповісти

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: