Закрити
Наверх Наверх

Бабай

7,9 
684 голоса
Оцінити:

Країна, рік: Україна, 2014

Жанр: комедія, мультфільм, пригоди

Режисер: Марина Ведмідь

Сценарист: Вадим Шинкарьов

Продюсер: Едуард Ахрамович, Сергій Миндлин

ВідьмаКіт

Актори: Ірма Вітовська, Рада Бєлова, Остап Ступка, Олеся Чичельницкая, Катерина Бутская ...

Прем'єра в Україні: 18.12.2014

Касові збори в Україні, грн.: 1 482 816

Тривалість: 1 год. 10 хв.PT1H10M

Багато цікавого може статися, якщо в погоню за мрією вступлять персонажі різних казок! Відьма, Чорт, Вій, Змій Горинич потай мріють про просте людське щастя. Але шлях до нього дуже складний і повний сюрпризів.

Бажання казкових персонажів може виконати чарівне яйце. Отримати його не так просто. У кожного з цих героїв на шляху зустрінеться безстрашний і всемогутній Бабай, авторитет якого випадково підриває маленька дівчинка Світланка-Зорянка. Поява дівчинки перетворює пригоди у випробування. Чиї ж бажання здійсняться в підсумку?Рецензії до фільму

всього - 2
Беленький Олесь 23.12.2014 11:59

Отже, українську анімацію є з чим привітати - повний мультяшний метр на великих екранах!
Я не фанат анімації, але вважаю, що будь-які починання варто підтримувати, тому скористався випадком, поєднав корисне з приємним - і сходив на показ “Бабая” разом з…

Отже, українську анімацію є з чим привітати - повний мультяшний метр на великих екранах!
Я не фанат анімації, але вважаю, що будь-які починання варто підтримувати, тому скористався випадком, поєднав корисне з приємним - і сходив на показ “Бабая” разом з сином. Йому, до речі, 7 рочків і про його реакцію на фільм трохи пізніше.
Вийшло так, що ми з дружиною не лякали свою дитину Бабаєм, оскільки виховання полягає не в залякування - це точно. Тому перше, що мене приємно здивувало - автори мультфільму показали глядачеві Бабая, який насправді не такий вже й страшний. Тобто, головна ідея мультфільму - боятися міфічних потвор не варто, адже вони зовсім не всемогутні. На 30 хвилині фільму з іронією спитав сина, чи не страшно йому, на що він з посмішкою відповів, що Бабай йому здається смішним та кумедним, а страшний в нього лише голос. Якщо я не помиляюсь, озвучував Бабая актор театру - Борис Георгієвський. Зі своєю задачею справився!
Повний метр. Насправді, я й не помітив, як минули 70 хвилин. Мультфільм достатньо динамічний, інколи я відволікався від сюжету, але повторюсь - прийшов більше заради сину та громадського обов’язку, як би дивно це не звучало) Зазвичай я взагалі не дивлюсь мультфільми у кінотеатрах, а просто чекаю поряд з сином, коли з’являться титри на екрані. Цього разу ми дивились разом. Не шкодую. Щодо сина, в нього радості було більше. Сміявся частіше за мене, після чого я зробив висновок, що мультфільм таки для дітей робили)

Отже, чому м.ф. “Бабай” варто дивитися з дітьми?

По-перше, фільм озвучений гарною українською мовою. Читав, що адаптувала мову сама Софія Андрухович. внесок письменника выдчуваэться.
Мультфільм, насправді, повчальний. Той, хто не помітив цього, напевно не уважно дивився. Показана ідея дружби, взаємопідтрики, негативних наслідків жадібності тощо. Мій син декілька разів бормотав “це як я з Павлом”. Павло - приятель мого сина. Як часто буває, у мультфільмі він знайшов і частину свого життя) На щастя, серед позитивних героїв.
Представлені не тільки позитивні герої, там чимало і негативних, але зустріч добра і зла, як завжди, є вирішальною. добро, безумовно, перемогає! Але фінал не класичний. Проте не буду спойлером і залишу це у секреті.

Можливо, це моя суб’єктивна думка, але для маленьких дівчат сюжет буде більш повчальним, аніж для хлопців. адже головна героїня мультфільму - дівчинка Світланка. Вона розумна, відважна, хоробра та, окрім того, чудова помічниця. Приклад для наслідування! Майже Русалонька, але чарівність її в іншому.

Що я також помітив? Деякі жарти та сам сюжет, можливо, не будуть зрозумілі малечі до 5 років, але, якщо ваша дитина молодша глядача, для якого створювався мультфільм, можна все одно йти, аби подивитися самим. Мені як дорослому глядачеві цікаво було подивитися на того ж Чорта з голосом Ступки. Як на мене, йому знов вдалось зіграти круту роль. До речі, одну із головних у мультфільмі.

Отже, українську анімацію є з чим привітати - повний мультяшний метр на великих екранах!
Я не фанат анімації, але вважаю, що будь-які починання варто підтримувати, тому скористався випадком, поєднав корисне з приємним - і сходив на показ “Бабая” разом з…

+32 / -8
Рецензія була корисною?
Читати повністю
Гончарова Наталья 21.12.2014 22:18

Дорогие мамы и папы! Не тратьте драгоценное свое время на это отвратительное месиво из реплик, образов и сцен. В этом мультфильме плохо всё. В нем нет сюжета, нет концовки, нет морали, нет ничего полезного и интересного ни для взрослых, ни…

Дорогие мамы и папы! Не тратьте драгоценное свое время на это отвратительное месиво из реплик, образов и сцен. В этом мультфильме плохо всё. В нем нет сюжета, нет концовки, нет морали, нет ничего полезного и интересного ни для взрослых, ни для детей. Сколько ни хожу в кино, никогда не видела, чтобы в таком количестве люди покидали зал прямо во время сеанса.
Итак:
Звук 1 из 10. Мы глохли каждый раз, когда в мультике начиналась музыка или песня, зато не слышали половины диалогов. Это сидя-то в 8 ряду....
Озвучка 1 из 10. Я, конечно, купилась на имя Ирмы на афишах, но в фильме ее почти не слышала. Все диалоги и реплики были скороговорками, абракадаброй. На кого это рассчитано, на детей? Не смешите. К слову, скажу, что Витовскую хотя бы можно было узнать за кадром! Других актеров вовсе не было слышно, так как не разобрать ни тембра, ни слов.
Мультипликация 1 из 10. Даже допуская, что вследствие нехватки финансирования мультфильм нарисовали не очень качественно, но... неужели режиссеру, простите, повылезло? У меня в глазах рябит до сих пор от обилия и концентрации цвета. Вы делали мультфильм для детей, кажется?
Сценарий 0 из 10. Даже один балл за этот опус - слишком много. Глупая и настолько скучная история, что ни капли не было интересно, чем это все закончится. Знаете, есть такое ощущение, когда смотришь неинтересный фильм? Нести тяжело и выбросить жалко, вроде и муть редкая, но надо ж узнать, чем всё кончилось. Так вот, тут даже этого знать не хочется.
Отдельный 0 из 10 за реплики и юмор. Да-да, я помню, это мультик для детей. А авторы помнили?

Общий бал сочтите сами. Жаль, что не взяла ребенка на вчерашний просмотр "Поводыря" - это было бы намного интереснее и полезнее, чем сегодняшний поход на Бабая.

Дорогие мамы и папы! Не тратьте драгоценное свое время на это отвратительное месиво из реплик, образов и сцен. В этом мультфильме плохо всё. В нем нет сюжета, нет концовки, нет морали, нет ничего полезного и интересного ни для взрослых, ни…

+28 / -46
Рецензія була корисною?
Читати повністю

Трейлери до фільму

всього - 1
Будь ласка, вимкніть блокувальник реклами

Кадри з фільму

всього - 10

Відгуки про фільм Бабай

всього - 0
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

Відгуки відсутні

Дивіться також
Джейн бере рушницю Віктор Франкенштейн Книга життя
вестерн star 6,0
драма star 7,4
мультфільм star 7,5

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше