Закрити
Наверх Наверх

40-й МКФ "МОЛОДІСТЬ"

5,5 
4 голоса
Оцінити:

Країна, рік: Україна, 2010

Жанр: фестиваль

23 жовтня, субота 14-05 Фестиваль Фестивалів - "Ліван" 93 хв. 15-50 Фестиваль Фестивалів - "Чотири леви" 101 хв. 17-40 Польська кіношкола - Лодзь. Короткометражки 97 хв. 19-30 Панорама переможців FIPRESCI - "Один" 103 хв. 21-30 Особлива подія - "Синестезія" 90 23-45* Довга ніч короткого метру: Німеччина 290 хв. 17-00 Фестиваль Фестивалей - "Субмарино" 110 хв. 19-00 Ретроспектива 20+20. - "Життя інших" 137 хв. 21-30 Art / Life - "Вихід через сувенірну крамницю" 87 хв. 24 жовтня, неділя 11-30 Краще 2010 - "Джон Рабе" 134 13-55 Ретроспектива 20+20. - "Пізній шлюб" 102 хв. 15-50 Панорама переможців FIPRESCI - "Ейфорія" 78 хв. 17-35 Німецький бульвар - "Грабіжник" 90 хв. 19-20 Нове Російське Кіно - "Перемир’я" 95 хв. 21-20* Східний експрес - "Каїнек" 118 хв. 15-10 Панорама українського кіно 2009-10 Короткометражки ч.1 77хв. 16-35 Німецька кіношкола – Берлін. Короткометражки 100 хв. 18-25 Українські прем’єри - "Шляхом Колумба" 48 хв. 19-25 Німецький бульвар - "Єврей Зюсс – фільм без совісті" 114 хв. 21-30 Sunny Bunny - "Я кохаю тебе, Філіпе Моррісе" 102 хв. 14-30 Короткометражки Іспанії ч. 1 16-45 Гете інститут представляє - "Перетин кордонів" 105 хв. 18-45 Панорама переможців Фіпрессі - "Каліфорнійські мрії" 155 хв. 21-30 Короткометражки Іспанії ч. 2 25 жовтня, понеділок 12-20 Конкурс - Студентські фільми 1 91 хв. 14-00 Конкурс - Студентські фільми 2 88 хв. 15-40 Конкурс - Студентські фільми 3 88 хв. 17-20 Ретроспектива 20+20. - "Пізній шлюб" 102 хв. 19-20 Нове Російське Кіно - "Зниклий безвісти" 96 хв. 21-20 Східний експрес - "На шляху" 96 хв. 12-15 Панорама переможців FIPRESCI - "Версаль" 113 хв. 14-20 Панорама українського кіно 2009-10 Короткометражки ч.2 82 хв 16-00 Українські прем’єри - "Мільйон до неба" 90 хв. 17-40 Німецький бульвар - "Єврей Зюсс – фільм без совісті" 114 хв. 19-45 Фестиваль Фестивалів - "Разом нарізно" 93 хв. 21-30 Sunny Bunny - "З початку до кінця" 94 хв. 21-40 Sunny Bunny - "Листівка татові" 86 хв. 13-35 Панорама українського кіно 2009-10 Короткометражки ч.1 77 хв. 15-00 США. Док. шоукейс "Зроблено в США" , "Від мосту до мосту" 102 хв 16-55 Панорама переможців FIPRESCI - "Каліфорнійські мрії" 155 хв. 19-40 Art / Life - "Шалене кохання" 100 хв. 21-30 Фестиваль Фестивалів - "Чотири леви" 101 хв. 26 жовтня, вівторок 13-40 Краще 2010 - "Замерзлі душі" 101 хв. 15-30 Конкурс - Короткометражні фільми 1 73 хв. 17-15 Конкурс - Короткометражні фільми 2 83 хв. 19-00* Нове Російське Кіно - "Зворотний рух" 90 хв. 20-50* Східний експрес - "Полювання на дрібних хижаків" 100 хв. 23-00 Sunny Bunny - "Зомбі із Лос-Анджелеса" 63 хв. 13-20 Конкурс - Студентські фільми 4 79 хв. 15-00 Панорама українського кіно 2009-10 Короткометражки ч.3 76 хв. 16-25 Українські прем’єри - "Три історії з Галичини" 86 хв. 18-00 Ретроспектива 20+20. - "Моє життя в рожевому" 88 хв. 19-40 Фестиваль Фестивалів - "Бібліотека Паскаля" 105 хв. 21-30 Sunny Bunny - "Братерство" 90 хв. 21-40 Sunny Bunny - "Кімната Лео" 95 хв. 13-55 Панорама українського кіно 2009-10 Короткометражки ч.2 82 хв. 15-30 Короткометражки Іспанії ч. 3 17-35 США. Документальний шоукейс – "Зрада" 97 хв. 19-25 Art / Life - "Секс, наркотики та рок-н-рол" 115 хв. 18-10 Конкурс - Студентські фільми 1 91 хв. 19-50 Конкурс - Студентські фільми 2 88 хв. 21-30 Конкурс - Студентські фільми 3 88 хв. 27 жовтня, середа 12-30 Панорама переможців FIPRESCI - "Лист до Америки" 88 хв. 14-20 Конкурс - Короткометражні фільми 3 84 хв. 16-00 Конкурс - Повнометражні фільми "Прогульники" 86 хв. 17-40 Конкурс - Короткометражні фільми 4 91 хв. 19-55 Нове Російське Кіно - "Вівсянки" 75 хв. 21-30 Східний експрес - "Тільки між нами" 87 хв. 13-20 Спеціальна подія - "Добраніч, ніхто" 77 хв. + 15-00 Панорама українського кіно 2009-10 Короткометражки ч.4 80 хв. 16-40 Панорама переможців FIPRESCI - "Боротьба" 75 хв. 18-10 Німецький бульвар - "Грабіжник" 90 хв. 19-50 Фестиваль Фестивалів - "Пастка" 95 хв. 21-40 Sunny Bunny - "Родинне дерево" 97 хв. 14-35 Панорама українського кіно 2009-10 Короткометражки ч.3 76 хв. 16-00 США Документальний шоукейс - "Аутизм: Мюзикл" 93 хв. 17-45 Art / Life - "Танець мрій" 93 хв 19-30 Короткометражні переможці Молодості від Unifrance 117 хв. 21-40 Ретроспектива 20+20 - „Айсберг ” 84 хв. 18-30 Конкурс - Студентські фільми 4 79 хв. 20-00 Конкурс - Короткометражні фільми 1 73 хв. 21-30 Конкурс - Короткометражні фільми 2 83 хв. 28 жовтня, четвер 12-10 Конкурс - Повнометражні фільми - "Чужинка" 119 хв. 14-20 Конкурс - Повнометражні фільми - "Лінч" 81 хв. 15-50* Конкурс - Повнометражні фільми - "Високосний рік" 92 хв. 17-45 Art / Life - "Звалище" 90 хв. 19-25* Нове Російське Кіно - "Якого не було" 95 хв. 21-30* Східний експрес - "Війна польсько-руська" 108 хв. 13-00 Фестиваль Фестивалів - "Зброя дхарми" 93 хв. 14-45 Панорама українського кіно 2009-10 Короткометражки ч.5 81 16-15 Ретроспектива 20+20. - "Неглибока могила" 91 хв. 18-00 Ретроспектива П’єра Ете - "Велике кохання" 87 хв. 19-35 Спеціальна подія. - "Ми з майбутнього-2" 97 хв. 21-30 Sunny Bunny - "Нитка" 93 хв. 12-35 Панорама українського кіно 2009-10 Короткометражки ч. 4 80 хв. 14-35 Ретроспектива 20+20. - "Чоботи в смятку" 82 хв 15-10 США. Документальний шоукейс. - "Супутникоманія" 90 хв. 16-50 Фестиваль Фестивалів - "Ліван" 90 хв. 18-30 Панорама переможців FIPRESCI - "Каліфорнійські мрії" 155 хв. 21-15 Cinergy. Селекція від фестивалю "Signes de nuit" 125 хв. 19-55 Конкурс - Короткометражні фільми 3 84 хв. 21-30 Конкурс - Короткометражні фільми 4 91 хв. 29 жовтня, п’ятниця 12-20 Ретроспектива 20+20. "Життя Ісуса" 96 хв. 14-10 Спеціальна подія. "Ми з майбутнього-2" 97 хв. 16-00* Конкурс - Повнометражні фільми "Манду" 90 хв. 17-50* Конкурс - Повнометражні фільми "Інше небо" 90 хв. 19-45 Нове Російське Кіно - "Сатисфакція" 93 хв. 21-30 Східний експрес - "Медаль за відвагу" 105 хв. 23-55 Довга ніч короткого метру: Франція 300 хв. 14-00 Ретроспектива П’єра Ете - "Допоки є здоров'я" 80 хв. 15-30 Панорама українського кіно 2009-10 Короткометражки ч.6 80 17-00 Німецький бульвар - "Вінсент хоче до моря" 96 хв. 18-50 Українські прем’єри - "Дніпро" 84 хв. + 20-40 Фестиваль Фестивалів - "Трояндочка" 118 хв. 23-00 Sunny Bunny - "Зомбі із Лос-Анджелеса" 63 хв. 21-40 Sunny Bunny "Рок Хадсон: похмурий і привабливий незнайомець" 95 14-40 Панорама українського кіно 2009-10 Короткометражки ч.5 81 16-10 Короткометражні переможці Молодості від Unifrance 117 хв. 18-20 США. Док. шоукейс. "Спалюючи майбутнє: вугілля в Америці" 89 20-00 Cinergy. Експортна програма від "TRANSMEDIALE" 80 хв. 30 жовтня, субота 11-50 Конкурс - Повнометражні фільми - "Втрачений час" 90 хв. 13-30 Конкурс - Повнометражні фільми - "Приходить жінка до лікаря" 105 15-25 Фестиваль Фестивалів - "Дерево" 100 хв. 17-15 Конкурс - Повнометражні фільми - "Щастя моэ" 127 хв. 19-40 Німецький бульвар - "Шахада" 90 хв. 21-25 Східний експрес - "Євроазієць" 110 хв. 23-55 Довга ніч короткого метру: Скандинавія 12-15 Ретроспектива П’єра Ете - "Рай земний" 80 хв. 13-45 Ретроспектива 20+20. - "Завтра свято" 79 хв. 15-15 Ретроспектива П’єра Ете - "Йойо" 92 хв. 17-00 Фестиваль Фестивалів - "Поезія" 139 хв. 19-30 Надособлива подія. Зигфрід - "Луїза" 115 хв. 21-35 Sunny Bunny - "Кімната у Римі" 105 хв. 14-30 Панорама українського кіно 2009-10 Короткометражки ч.6 80 хв. 16-00 Короткометражки Іспанії 4 90 хв. 17-40 США Документальний шоукейс - "Саундтрек революції" 82 хв. 19-25 Art / Life - "Звалище" 98 хв. 21-20 Експортна програма від ММКФ – МЕДІАФОРУМ 120 хв. 16-15 Короткометражки Німеччина ч.1 95 хв. 18-00 Короткометражки Німеччина ч.2 95 хв. 19-45 Короткометражки Німеччина ч.3 95 хв. 31 жовтня, неділя 14-00 Конкурс - Повнометражні фільми "Тегеран" 95 хв. 15-45 Конкурс - Повнометражні фільми "Пікко" 105 хв. 17-40 Art / Life - "Вихід через сувенірну крамницю" 87 хв. 19-20* Конкурс - Повнометражні фільми "Хуан" 105 хв. 21-20 Нове Російське Кіно - "Брестська фортеця" 120 хв. 14-05 Ретроспектива 20+20. - "Покажи мені любов" 89 хв. 15-45 Надособлива подія. Зигфрід - "Санса" 115 хв. 17-50 Ретроспектива П’єра Ете Короткометражки 120 хв. 20-00 Ретроспектива 20+20. - "Завтра свято" 79 хв. 21-30 Sunny Bunny - "Одинак" 99 хв. 11-30 Короткометражки Скандинавії ч. 1 13-10 Cinergy. Експортна програма від "Ars Electronica" 120 хв. 15-20 Короткометражки Скандинавії ч. 2 17-10 Короткометражки Скандинавії ч. 3 19-00 Фестиваль Фестивалів - "Дівчина з татуюванням дракона" 152 хв. 15-00 Короткометражки Франція ч.1 85 16-40 Короткометражки Франція ч.2 85 18-20 Короткометражки Франція ч.3 85 20-00 Короткометражки Франція ч.4 85

Рецензії до фільму

всього - 0

На жаль, рецензій до фільму "40-й МКФ "МОЛОДІСТЬ"" в даний момент ще немає. Але Ви можете бути першим користувачем, який її напише.

Для того щоб написати рецензію

Відгуки про фільм 40-й МКФ "МОЛОДІСТЬ"

всього - 0
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

Відгуки відсутні

Дивіться також
Братва з джунглів G.I. Joe: Атака кобри 2 Будинок в кінці вулиці
мультфільм star 7,0
фантастика, трилер, бойовик, пригоди star 8,4
трилер, жахи star 8,6

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше