Закрыть
Наверх Наверх

Девятая жизнь Луи Дракса
The 9th Life of Louis Drax

7,5 
23 голоса
Оценить:
IMDB 6,3/10

Страна, год: Великобритания, Канада, США, 2016

Жанр: триллер, детектив

Режиссёр: Александр Ажа

Сценарист: Макс Мингелла

Продюсер: Александр Ажа, Тим Брикнелл

Аллан ПаскальНаталиПитер

Актёры: Джейми Дорнан, Эйден Лонгуорт, Сара Гадон, Майкл Адамуэйт, Аарон Пол ...

Премьера в Украине: 29.09.2016

Мировая премьера: 02.09.2016

Кассовые сборы в Украине, грн.: 421 074

Продолжительность: 1 ч. 48 мин.PT1H48M

По сюжету талантливому молодому неврологу Аллану Паскалю предстоит разгадать загадочную историю восьмилетнего мальчика по имени Луи. После мистического происшествия ребенок впадает в кому. Телепатические сеансы доктора и пациента стирают границы между действительностью и мистицизмом...

Интересные факты:

- Фильм является экранизацией бестселлера английской писательницы Лиз Дженсен.

- По словам Лиз Дженсен, мистический романный сюжет основан на реальных событиях. Нечто подобное происходило в ее семье несколько поколений назад.

- Десять лет назад фильм собирался поставить Энтони Мингелла, но так и не успел. 

- Сценарий написал сын Энтони Мингелла, актер Макс Мингелла.

- Макс Мингелла и Александр Ажа работали вместе над фильмом "Рога" (2013).

Рецензии к фильму

всего - 1
Yevhen Sadoviy 04.10.2016 19:02

Насичений [фруктами-ягідками] компот з гарним постером.

Там, де у виробництві вказано Канаду, останнім часом очікуєш якоїсь каверзи. Або це щось нестандартне, а ж простеньке. Хоча й не завжди.

Фільм цей дивний, дивацький. Скоріше сподобався, аніж ні. На «любителя». Ціную мікс…

Насичений [фруктами-ягідками] компот з гарним постером.

Там, де у виробництві вказано Канаду, останнім часом очікуєш якоїсь каверзи. Або це щось нестандартне, а ж простеньке. Хоча й не завжди.

Фільм цей дивний, дивацький. Скоріше сподобався, аніж ні. На «любителя». Ціную мікс жанрів, перехід протягом сюжету з одного в інший, протилежний. У «9-му житті…» жанри йдуть «шматочками». Чорнокомедійний початок заступає наче як мелодрама, далі щось на зразок комедії абсурду, детектив, хорор, фентезі, драма. Заявлений жанр: психологічний тилер)) Ніби й просто, але накидано в одну каструлю різні інгрідєінти.

Про сюжет. Внаслідок падіння з урвища 9-літній хлопчик Луї Дракс впав у кому, після чого починає розповідати свій бекграунд …незнайомому голосу. Юний герой старається аби нам НЕ сподобатися (цікавий хід). То він влізає в історії, де вже 100% можна було загинути, зухвало поводиться і, трохи збиткуючись все це пригадує. Дещо в стилі «Ловця у житі», але з порсканням неприємного як це зараз робить зелений клоп-щитовик паломена. А ще, вбиває товстою книгою хом’ячків. Турботлива мати приносить улюбленого з гризунів (на ім’я Распутін) до палати мабуть для того аби синочок, прийшовши до тями, одразу зміг би повернутися до улюбленої справи. Ненька (Natalie Drax) після того як єдина дитина дивом вкотре повернулась до життя хоча б і в стані коми, логічно починає крутити шашні із одруженим лікарем-психологом, намагаючись якнайшвидше звабити того. Ще б пак, лікаря грає ірландський актор-серіальщик з модною бородою, співак і модель в одній іпостасі. Слово «логічно» щойно вжив без надмірного сарказму чи єхидства. Така поведінка героїні якраз вписується в канву фільму з чудернацькими викрутасами сюжету. Цікаво, що для всіх, з ким лише комунікує доктор Паскаль, відразу усе стає ясно і вони лише із цікавістю та кільказначними усмішками уточнюють на якій саме стадії стосунки з матір’ю загадкового хлопчика (лише налякана медсестра не наважується - субординція). Не дивно було б якби Natalie закрутила б іще з кимось із персоналу чи з помічниками детективші. Це якщо стисло.

Різне, майже без спойлерів:
1. Протягом перегляду якось на тривалий час пускалося з уваги, що насправді тут когось шукають, з'ясовують обставини падіння...хтось зник, що це взагалі-то ще й детектив.
2. Промахом видається досить швидке оголошення в сюжеті про те, що мати потребувала раніше допомоги лікаря, що й її малий.
3. Грізний голос, якому Луї розповідає-відповідає, розкриється. Ціла заморочка.
4. Тут є відгук, що фільм триває повільно. Погоджуюся, наче хід подій зі швидкістю із коефіцієнтом ~0,9.
5. В Україні постер геть не такий як на IMDB чи офіційному сайті. Можливо тому, що схожий на зображення постеру іншої стрічки, що зараз в прокаті – «Дитинство лідера - контур обличчя хлопця в профіль зліва. Дивне співпадіння.

Ставлю навіть 7 балів.

Насичений [фруктами-ягідками] компот з гарним постером.

Там, де у виробництві вказано Канаду, останнім часом очікуєш якоїсь каверзи. Або це щось нестандартне, а ж простеньке. Хоча й не завжди.

Фільм цей дивний, дивацький. Скоріше сподобався, аніж ні. На «любителя». Ціную мікс…

+0 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Кадры к фильму

всего - 27

Отзывы о фильме Девятая жизнь Луи Дракса

всего - 0
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Комментарии отсутствуют

Смотрите также
Матрица времени Шпионы-союзники Конкурсант. Смертоносное шоу
триллер, фэнтези, детектив star 7,8
триллер, драма, боевик, мелодрама star 8,7
детектив, экшн star 7,8

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее