Закрыть
Наверх Наверх

Конкурсант. Смертоносное шоу
Конкурсант. Смертоносне шоу

7,8 
65 голосов
Оценить:

Страна, год: Украина, 2016

Жанр: детектив, экшн

Режиссёр: Александр Беляк

Продюсер: Александр Беляк

Актёры: Сергей Маслов, Яна Ройхман, Илья Карпов, Денис Косенко, Александр Пономарёв

Премьера в Украине: 24.11.2016

Продолжительность: 1 ч. 50 мин.PT1H50M

После окончания музыкального шоу "Конкурсант" начинаются жестокие убийства членов жюри. Музыкальные шоу в мире становятся все более популярными, но никто не думает о тысячах опустошенных и разочарованных конкурсантов, которые так и не смогли добиться победы.
Тарас Майстренко - участник конкурса, становится главным подозреваемым, его преследует полиция, бандиты и обычные граждане. На помощь Тарасу приходит фанатка, влюблена в его талант. Действительно ли она хочет ему помочь? Докажет Тарас свою невиновность? Но действительно ли он невиновен в этих преступлениях?

В ленте "Конкурсант" принял участие победитель шоу "Голос" 2015 Антон Копытин и финалистка Татьяна Решетняк. А также талантливые участники "Голоса" - Феликс Шиндер и Анис Эттаеб. Настоящим украшением фильма стала известная певица Даша Астафьева и Золотой голос Украины - Александр Пономарев. Приятным сюрпризом для зрителей станет появление Бориса Барского, одного из самых забавных актеров страны.

Рецензии к фильму

всего - 1
Andrey Nedzelnitsky 01.12.2016 23:06

В житті як в кіно…
Українське кіно переживає епічну епоху справжнього кіно-Ренесансу. Один за одним на екрани приходять різноманітні картини – від документальних картин, тих, що торкаються історії України, і в останній час – масово-розважальних. Одним з таких прикладів можна…

В житті як в кіно…
Українське кіно переживає епічну епоху справжнього кіно-Ренесансу. Один за одним на екрани приходять різноманітні картини – від документальних картин, тих, що торкаються історії України, і в останній час – масово-розважальних. Одним з таких прикладів можна назвати фільм режисера та автора сценарію Олександра Бєляка «Конкурсант. Смертоносне шоу», присвячений життю «за кулісами» пісенних ток шоу.
…Закінчується перший сезон шоу «Голос країни». Переможець Юрій отримав головний приз, «другий» - Тарас Майстренко – повертається до марудного життя дуже й дуже успішного аналітика однієї фірми. Проте жінку – представницю журі – вбивають, а сам головний герой стає одним з головних підозрюваних – і лише його щирість, довіра до друзів, і до дівчини Тетяни – мабуть, стануть тим ключем, що виведе героя з пастки…
Що можна сказати. Взагалі, «вступна частина», десь перші двадцять хвилин, виявляються не дуже показовою з точки зору як динамізму, так і таких параметрів, як операторська робота. Це рівень можна назвати рівнем тої категорії, з яких розпочинався комерційний кінематограф на теренах Радянського Союзу, рівень західних «відеокасетних» «B-movie». Іноді з‘являються і зовсім незрозумілі речі, як епізоди «супергеройства» головного героя. Мабуть, це стало результатом того, що творці намагались при мінімумі ресурсів поставити якусь надзвичайну планку і розповісти «все». Проте, на щастя глядача, незабаром «бажання надзадачі» зникає – і автори, разом з глядачами, щиро розважаються.
Камера стає більш «сміливішою», зайва логіка йде на другий план, і на виході ми маємо суцільне музичне вар‘єте. Власне, тут слід згадати – що «Конкурсант» - це мюзікл, в якому екранна дія переплітається з сюжетом, надає йому динамізму і драйву – а саунд для фільму виконали гурти "Нумер 482" та "Деньги вперёд". Власне-то детективний сюжет тут присутній лише для того, щоб обіграти вічну історію про дружбу, кохання, яке перемагає розрахунок і хворобливе марнославство.
Перейдемо до головних героїв стрічки – в принципі, потенціал виконавця головної ролі Сергія Маслова в ролі музиканта Тараса Майстренка надзвичайно великий, він більше даного рівня кіно. Головна жіноча роль Тані, виконана Яною Ройхман, видається пристрасною і чуттєвою, в епізодах вдало зіграли і зірки – Олександр Понамарьов, Даша Астаф‘єва, та Борис Барський. Також в фільмі зіграли зірки музичного шоу на каналі 1+1 "Голос Країни": переможець Антон Копитін, Тетяна Решетняк, Фелікс Шиндер та Анис Еттаеб.
Підсумовуючи можна сказати, що автори створили непоганий, проте більш близький рівню серіалу, фільм, який безумовно розважить глядача. Думаю, сюжет і головні герої блискуче виглядали і в версії багатосерійного фільму, якщо колись його все-таки обіграють для «українських конкурсних реалій», а зараз ми можемо лише перейнятись щирому завзяттю акторів і сценаристів.
Недзельницький Андрій

В житті як в кіно…
Українське кіно переживає епічну епоху справжнього кіно-Ренесансу. Один за одним на екрани приходять різноманітні картини – від документальних картин, тих, що торкаються історії України, і в останній час – масово-розважальних. Одним з таких прикладів можна…

+3 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Отзывы о фильме Конкурсант. Смертоносное шоу

всего - 0
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Комментарии отсутствуют

Смотрите также
Прибытие Девятая жизнь Луи Дракса Ночные стражи
фантастика, триллер, драма, детектив star 7,8
триллер, детектив star 7,5
фэнтези, экшн star 7,8

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее