Вхід

Франсуа Клюзе

Francois Cluzet

Франсуа Клюзе

Дата народження:21 вересня 1955, 67 років діва

Місце народження:Париж, Франція

Діяльність:актор

Досягнення:За роль у трилері режисера Гійома Кане "Не кажи нікому", у віці 51 року Франсуа отримав свою першу Премію Сезар.

9,0
19 голосів
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Франсуа Клюзе народився в сім'ї комерсантів 21 вересня 1955 року в Парижі. У 17 років, навчаючись на першому курсі в Ліцеї Станіслас (фр. Collège Stanislas), він вирішує стати актором і кидає ліцей. Надходить на курси Симона (фр. Cours Simon), Жана Перимони (фр. Jean Périmony) а також Жана-Лорена Коші (фр. Jean-Laurent Cochet) і починає працювати в театрі і на телебаченні, де його зауважує режисер Діана Кюрис (фр. Diane Kurys).

Кар'єра

У 25 років грає свою першу роль у фільмі "Коктейль Молотова" присвяченому бурхливим подіям спекотної весни 1968-го року. Одним роком пізніше він з'являється у фільмі Клода Шаброля "Кінь гордині", що стає початком довгого співробітництва між актором і кінематографістом.

У 1982 році Франсуа грає в "Примари капелюшника", режисером якого є Шаброль. 1984 рік приносить 2 номінації на Сезар: за кращу чоловічу роль другого плану у фільмі "Убивче літо" і "самий багатообіцяючий актор" за роль у фільмі "Хай живе соціальна допомога!", де він зіграв роль шукача пригод з 20-го округу Парижа. У 1989 році він зіграв разом з Жераром Депардьє у фільмі Бертрана Бліє "Занадто красива для тебе".

Після декількох років згідно з французькою актрисою Марі Трентіньян він став батьком маленького Підлоги.

Двома роками пізніше, він перетинає Атлантику і грає під керівництвом двох гігантів американського кіно: Роберта Олтмена у "Високій моді" і Лоуренса Кесдена у "Французькому поцілунку". Його участь в "Учнях" П'єра Сальвадорі було відзначено успіхом у широкої публіки глядачів.

На початку 2000-х років Франсуа знімається в комедіях: "Бутік", "Хто гримнув Памелу?" а також Дженіс і Джон".

У 2008 році знявся у фільмі "Париж" і у Гійома Кане в картині "Кровні узи".

Франсуа батько чотирьох дітей.

Повернутися до списку персон

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: