Вхід

Ессенс Еткінс

Essence Atkins

Ессенс Еткінс

Дата народження:07 лютого 1972, 50 років водолій

Місце народження:Шерман Оукс, Каліфорнія, США

Діяльність:актриса

Досягнення:Вона найбільш відома по ролі Ді Ді Торн з ситкому "Половина на половину" і Іветт Хендерсон з ситкому "Розумний хлопець".

9,0
4 голоса
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ессенс Ухура Аткінс-Мендес (англ. Essence Uhura Atkins-Mendez; 7 лютого 1972, Шерман Оукс, Каліфорнія, США) — американська актриса. Вона найбільш відома по ролі Ді Ді Торн з ситкому "Половина на половину" і Іветт Хендерсон з ситкому "Розумний хлопець". У даний час грає Сюзанну в телесеріалі "Ми все ще тут?". Також відома своєю роллю в пародійній комедії "Без ансамблю".

Ессенс Аткінс народилася 7 лютого 1972 року в Шерман Оукс, Каліфорнія, США. З 26 вересня 2009 року Эссенс одружена футболістом Джеймі Мендесом (нар.1971), з яким вона зустрічалася рік до весілля. У подружжя є син — Варро Блер Мендес.

Кар'єра

Ессенс знімається в кіно з 1986 року. Аткінс з'явилася в різних фільмах і телевізійних шоу, в тому числі в "Торчки", "Позбавте нас від Еви", "Справи сімейні", "Сестро, Сестро" і "Шоу Косбі".

У 2005 та 2011 року Аткінс стала номінанткою на премію "NAACP Image Award" за роль Сюзанни з телесеріалу "Ми все ще тут?"., в якому вона знімається з 2010 року.

Повернутися до списку персон

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: