Вхід

Українська актриса назвала казки Пушкіна зброєю проти українців

05.06.2022
Українська актриса назвала казки Пушкіна зброєю проти українців

Українська актриса Олеся Жураківська зізналася, що виросла на казках російського поета Олександра Пушкіна, але тепер є бачення, що потрібно залишити поза увагою культуру країни-агресора. Зірка була відвертою в інтерв'ю тележурналістці Аліні Доротюк.

За словами знаменитості, це потрібно "для нашої перемоги й миру".

"Зараз війна, і є тільки біле і чорне. Для того, щоб не було розмов про "не все так однозначно", потрібно зараз усе видалити. Як пухлину видаляють, то видаляють усі метастази й охоплюють тканини навколо них для того, щоб не було проблеми. Тому мені здається, що зараз варто видалити все. Вдома ніхто нікому не забороняє, робіть що хочете. Але в державі цього не повинно бути. Я росла на казках Пушкіна, і мені не дуже просто це говорити. Але коли вірші Пушкіна Безруков використовує як зброю та із бридкою пихатою пикою щось там читає, то потрібно усвідомити, що вірші Пушкіна можуть бути зброєю, а не тільки чудовими казками", – сказала зірка.

Також Жураківська вважає, що вся російська інтелігенція відчуває, що на них відповідальність за те, що відбувається.

Джерело: korrespondent.net

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки

 • А

  Александр 06.06.2022 15:25

  А давайте Библию отовсюду исключим. Сколько людей с мерзкими харями и не только цитировали её и во время войн, и во время массовых расправ, и сжигая живых людей. А лучше всего Бога отменить. Сколько гадостей сделано его именем и во славу ему.

  Відповісти
 • В

  Влад 06.06.2022 14:08

  Все правильно, уже нет полутонов, только черное или белое......

  Відповісти
 • С

  Санна 05.06.2022 19:47

  Вы там совсем **бнулись? причем здесь классика к стране-агрессору? каким боком Пушкин и прочие имеют отношение к нынешним дебилам? Давайте уже мухи отдельно котлеты отдельно. Ты кто такая? на твоем культурном наследии детей воспитывать?

  Відповісти
 • Е

  Елена 05.06.2022 18:03

  может не сказки, а харю лучше удалить

  Відповісти

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: