Вхід

Творці "Мортал Комбат" брали приклад з Marvel

05.03.2021
Творці "Мортал Комбат" брали приклад з Marvel

Творці фільму "Мортал Комбат", який грунтований на серії популярних файтінгів, брали приклад з кіновсесвіту Marvel. Таке визнання зробив продюсер проекту Тодд Гарнер, слова якого наводить видання Comic Book.

"Отже, ми розпочали з роздумів про те, що б зробила у такому разі Marvel? Як збиралися Месники? Ми подумали: вони ж розпочали з одного персонажа, який став свого роду відправною точкою, - із Залізної Людини, вони ж не стартували відразу з Месників. Тоді ми стали міркувати: добре, давайте визначимо, хто в нашому випадку буде цим героєм? Було декілька ідей, і вибір виявився складним, тому що усі вони дуже специфічні. Якби розпочали з Танка, це було б дивно. Тому, ми вирішили, що правильним буде нейтральніший початок А потім розвивати історію таким чином, що ми зможемо зустрітися з усіма персонажами, яких люблять фанати", - розповів він.

Нагадаємо, що реліз фільму "Мортал Комбат" запланований на квітня 2021 року. Як і інші проекти студії Warner Bros. він вийде одночасно в прокат і стримінг HBO Max.

Дебют першої гри з цієї серії відбувся ще в 1992 році.

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: