Вхід

Відбулася прем'єра мультфільму "Заколдований Принц"

23.05.2018
Відбулася прем'єра мультфільму "Заколдований Принц"

На прем'єру мульта "Заколдований Принц" прийшли багато зірок.

Олег Винник подарував свій голос головному героєві мультфільму "Заколдований Принц". Учора відбувся допрем'єрний показ картини, на який прийшли багато зірок.

Першими мультфільм "Заколдований Принц" побачили Катя Осадчая, Олександр Скичко, Жан Грицфельдт, Ганна Добрыднева, Юрій Корявченков (Юзик), В'ячеслав Соломка, Артем Гагарін, Яна Клочкова, Олег Панюта і інші.

У прокат мультфільм вийде вже 24 травня. А доки Олег Винник розповів про свій досвід дубляжу. Співак признався, що його голос дуже відрізнявся від оригінального голосу Принца. Проте, незважаючи на це, коли команда записала пробний ролик і відправила його до Америки, то відразу ж відповіли, що "вийшло супер".

Відчувши на собі роль Принца, Винник відмітив, що у сучасному світі героїв зовсім не залишилося. Також артист розповів, що для нього означає бути сьогоденням мужчной.

"У моєму розумінні принц - це сильний чоловік-добувач. Це не ті хлопці, які витрачають багато часу на свій зовнішній вигляд, підбирають шкарпеточки під сорочку, турбуються про те, як виглядають їх стрілки на брюках. Я цього не розумію. Чоловік повинен витрачати свій час на інші речі. Звичайно, стиль теж важливий, і я, безумовно, стежу за собою. Але я не перегинаю палицю в цьому плані, не переживаю про те, чи красиво у мене укладений кожен волосок. А може, для когось Винник теж виглядає як принц, адже врешті-решт я став найкрасивішим в цій країні за версією Viva! Але, знаєте, на концертах мене люблять не за те, що я найкрасивіший, а за те, що я дарую людям", - відмітив співак.

Джерело: telegraf.com.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: