Вхід

Роуз МакГоун назвала свій знаменитий "голий" вихід протестом проти Вайнштейна

06.02.2018 Фоторепортаж
Роуз МакГоун назвала свій знаменитий "голий" вихід протестом проти Вайнштейна

На тлі виходу своєї книги і документального серіалу Роуз МакГоун відправилася в прес-тур і продовжує ділитися подробицями свого життя. Так, Роуз розповіла, що її знаменитий "голий" вихід на червону доріжку MTV Video Music Awards в 1998 році насправді був "мовчазним протестом" проти дій Вайнштейна - протестом, який ніхто, на жаль, ніхто не зрозумів.

У 1998 році, нагадаємо, Роуз МакГоун наробила немало галасу, з'явившись на червоній доріжці MTV VMA в практично прозорій сукні, що демонструвала майже усе тіло актриси. Сама Роуз тепер стверджує, що її намірів ніхто не зрозумів: вона вибрала цю сукню не для того, щоб показати, наскільки вона сексуальна, а в якості мовчазного протесту проти голлівудської системи в цілому і Вайнштейна зокрема.

"Це був мій перший публічний вихід після пережитого насильства. Для мене ця сукня була чимось на зразок питання: "Ну що, ви цього хочете"? Ніколи до цього і ніколи після я нічого подібного не надівала. Це було політичним твердженням. Звичайно, у той час не було ні Twitter, ні Instagram, ніякій можливості говорити за себе.

Джерело: popcornnews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: