Вхід

"Рtмпейдж" продемонстрував поганий старт

16.04.2018
"Рtмпейдж" продемонстрував поганий старт

Фантастичний бойовик студії Warner Bros. "Рэмпейдж" стартував на батьківщині гірше, ніж передбачалося. У свої прем'єрні вихідні картина зібрала на батьківщині всього 34,5 мільйона доларів, що для проекту, виробничий бюджет якого оцінюється в 120 мільйонів доларів, - дуже посередній результат.

За межами Північної Америки "Рэмпейдж" зібрав ще 114 мільйони доларів. Відмітимо, що для окупності йому буде потрібно не менше 300 мільйонів доларів.

Друге місце з невеликим відставанням зайняв трилер "Тихе місце", збори якого в другі вихідні знизилися всього на 35 відсотків і склали 32,6 мільйона доларів. Світові збори перевищили 151 мільйон доларів, таким чином проект вже зібрав майже вдесятеро більше, ніж було витрачено на його виробництво.

Третє місце з результатом 19 мільйонів доларів зайняв ще одні дебютант - трилер "Правда або дія". Його бюджет склав всього 3,5 мільйона доларів, тому прокатна доля фільму не викликає ніяких побоювань.

Також варто відмітити, що збори фантастичного фільму "Першому гравцеві приготуватися" впритул наблизилися до 500 мільйонів доларів.

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: