Вхід

Від Джонні Деппа відмовилися адвокати

22.04.2018
Від Джонні Деппа відмовилися адвокати

Джонні Депп, який впродовж півтора року безуспішно намагається відсудити 25 мільйонів доларів у своїх колишніх менеджерів, втратив юридичну підтримку. Представляти інтереси актора відмовилася компанія Michelman & Robinson, LLP.

"Після того, як у нас була можливість детально розглянути це питання, ми вирішили, що в інтересах нашої фірми зосередити нашу увагу на інших питаннях. Ми бажаємо сторонам удачі в дозволі їх розбіжностей", - говориться в офіційній заяві компанії із цього приводу. Її представники не мають наміру бути присутніми на черговому судовому засіданні, яке повинне відбутися на початку наступного тижня.

Відмітно, що сталося це всього через три тижні після того, як від роботи з Деппом відмовилася і інша адвокатська контора - Manatt, Phelps & Phillips LLP.

Нагадаємо, що в січні 2017 року Джонні Депп подав до суду на компанію TMG. Він звинуватив її в неправильному управлінні його активами і зажадав компенсації у розмірі 25 мільйонів доларів. У свою чергу, TMG відкинула усі звинувачення у свою адресу і викрила актора у безрозсудних і не контрольованих витратах.

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: