Вхід

Ольга Сумська поділилася подробицями сімейного життя

15.08.2019
Ольга Сумська поділилася подробицями сімейного життя

У кожному образі, в якому перед глядачами з'являється українська актриса Ольга Сумська, вона залишається справжньою красунею. Її краса передалася у спадок дочкам - 29-річній Тоні і 17-річній Ганні.

Нещодавно актриса разом зі своїми дочками прикрасила обкладинку знаменитого українського журналу.

"Це була моя ініціатива. Якщо вже Тоня приїхала, то ми обов'язково повинні зробити яку-небудь фотосесію", - розповідає актриса.

Але старша дочка Тоня особливо не женеться за славою і не бажає повторювати долю мами, тому виховує свою маленьку дочку - внучку Ольги Сумської - сама. А малятко не називає зоряну бабусю бабусею, звертається тільки по імені.

"Упродовж десяти років Тонею займалися мої батьки. Вона вже мені сьогодні говорить: "Мама, так, як ти зі мною, я зі своєю дочкою не поводитимуся". Я не приділяла їй уваги і, зрозуміло, займалася кар'єрою", - признається Сумська.

А друга дочка актриси, Ганна, вибрала акторську кар'єру. Вона поступила в університет імені Карпенко-Карого. І це вже буде третє покоління акторів в зоряній сім'ї.

Також Сумська відверто розповіла про своїх чоловіків: "Колишній чоловік Паперний досі гордиться статусом "першого чоловіка Олі Сумської". Але, Віталик (теперішній чоловік актриси. - Ред.) не дуже любить, коли я згадую про перший шлюб".

Відповідаючи на питання, що б знаменитість не змогла просити чоловікові, Оля відверто признається: "Я йому все прощбачаю. Мені дуже подобається його посмішка, хода, його тембр голосу. Це сексуально".

До всього, українська актриса згадала один випадок з життя, коли вона не отримала роль через те, що не змогла поступитися своїми принципами.

"Був один режисер, який натякав і пропонував піти з ним на каву або до нього додому. Я відмовила, і після цього він мене прибрав із стрічки. Я була затверджена, а потім дізналася, що узяли іншу актрису. Він почав ширити чутки, що я нефахова актриса. А це найважче, коли сумніваються в твоїх професійних якостях".

Джерело: segodnya.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: