Вхід

Новий "Людина-павук" виявився смішним фільмом Marvel

01.02.2018
Новий "Людина-павук" виявився смішним фільмом Marvel

Найвідданіші шанувальники - точно у Marvel, причому іноді ця відданість переходить всі розумні межі. Один з фанатів MCU, якийсь Джордж Хатціс, порахував кількість всіх жартів у всіх (!) Фільмах, випущених за десятиліття існування кіновсесвіту, і склав на основі своїх підрахунків рейтинг найсмішніших супергеройських блокбастерів. Перше місце в ньому зайняв новий "Людина-павук", який, на думку багатьох, більше нагадує цілу колекцію комедійних скетчів/епізодів, уміло "зшитих" в цілісний фільм.

Друге місце за кількістю жартів - у "Месників" 2012 року завдяки старанням Джосс Уідон, що попрацював не тільки режисером, але і сценаристом: автор статистики нарахував у фільмі 161 жарт (смішні моменти показували в середньому кожні 49 секунд).

Ну а на третьому опинився вийшов зовсім недавно, в листопаді 2017, "Тор: Рагнарек", в якому, за підрахунками автора статистики, смішні моменти показували кожні 53 секунди (137 жартів на 130 хвилин екранного часу).

Найсмішніші фільми Marvel виходили в 2017 році ("Тор: Рагнарек" і "Вартові Галактики 2"), але ось по частоті жартів лідирувала найперша фаза MCU - з "Залізною людиною" і "Месниками".

Самі ж несмішні фільми - "Неймовірний Халк" (всього 25 смішних моментів за весь фільм), "Перший Месник: Інша війна" (50) і, як це не дивно, "Залізна людина" (51).

Джерело: popcornnews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: