Вхід

Ніколь Кідман розповіла про свої страхи

20.01.2018
Ніколь Кідман розповіла про свої страхи

Ніколь Кідман відноситься до числа знаменитостей, які намагаються якомога ретельніше захистити дітей від публічності. Актриса вважає, що її популярність може позбавити її молодших дочок дитинства, тому на світські прийоми і червоні доріжки вона категорично відмовляється їх брати. Більш того, актриса навіть переїхала з Голлівуду в невелике містечко під назвою Нешвілл.

"Ми з чоловіком повністю поділяємо думку, що повинні забезпечити дівчаткам нормальне дитинство, - розповіла актриса в інтерв'ю "7 Днів". - Починаємо нервувати і панікувати, якщо не бачимося більше двох тижнів. Таке розпорядження, до речі, працює дуже успішно. Хоч ми і уклали його з Кітом ще давно - до народження наших дівчаток. Щовечора намагаємося разом будинку вечеряти. Приходять і шкільні друзі дітей, і батьки хлопців, які вже стали нашими друзями. я взагалі приймаю велику участь в житті школи. Хочу, щоб всі знали: я звичайна мама".

Незважаючи на прохання дочок, Кідман прагне не брати їх з собою на червоні доріжки та інші світські заходи. "Справа в тому, що я просто за них боюся. Це може бути небезпечно для їх психіки, все має відбуватися природно, без такої ось публічності в ніжному віці... - впевнена актриса. - Я боюся надто рано виставляти їх напоказ. Але це не означає , що ми з чоловіком виключаємо їх з нашої творчої життя і своїх планів. Ні, вони беруть участь в обговореннях і все знають про наші плани, надії і ідеях. А відсвяткувати щось, повеселитися разом з нами - будь ласка, в приватному порядку. Як, наприклад, ми всі разом танцювали півночі на Багамах, відзначаючи моє 50-річчя. Коли я питаю, ким би вони хотіли стати, коли виростуть, дівчатка мої закочують очі і зображують нудьгу. Поки що, в усякому разі. Вони такі юні ще! У цьому віці здається, що можеш бути ким завгодно. Варто тільки побажати".

Джерело: segodnya.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: