Вхід

Названий найкрасивіший Джеймс Бонд

05.02.2018
Названий найкрасивіший Джеймс Бонд

Деніел Крейг визнаний самим непривабливим, а Шон Коннері - найпривабливішим з виконавців ролей Джеймса Бонда в історії. Як повідомляє Daily Mail, такі висновки були зроблені не за опитуванням глядачів, а на основі дослідження хірурга лондонського Центру косметичної і пластичної хірургії Harley Street Джуліана де Сільви. В основу аналізу було покладено параметри Золотого перетину - філософії вимірювання краси, придуманої ще древніми греками, а згодом розвиненою Леонардо да Вінчі. Де Сільва використовує їх у своїй повсякденній роботі для планування операцій і за допомогою комп'ютерної програми вирішив оцінити обличчя акторів з франшизи про агента 007.

Найбільш збіглося з лініями ідеалу - на 89,2% - особа Шона Коннері зразка 1964 року народження, коли він знімався в "Голдфінгер". Втім, актор показав найвищі бали за всіма 12 параметрам Золотого перетину, причому найвищої оцінки удостоївся його підборіддя (99,8%). На другому місці опинився покійний Роджер Мур (88,8%), на третьому Тімоті Далтон (86,5%), на четвертому Пірс Броснан (85,3%), на п'ятому Джордж Лезенбі (85,2%) і на шостому Деніел Крейг (84,2%). Причина невдачі Крейга - в явній асиметрії його особи, занадто тонких губах, "луковичной" формі носа і широкому лобі.

- У Крейга дуже мужня зовнішність, але вона просто абсолютно не збігається з уявленнями про красу у стародавніх греків, - каже де Сільва. - Тим часом, Шон Коннері неодноразово називався найкрасивішим Бондом в історії, і здорово, що тепер це можна довести науково. У Роджера Мура ідеально поставлені очі і красивий підборіддя. У Пірса Броснана найкращий ніс з усіх, але його, як і Тімоті Далтона, підвів підборіддя. Шкода, що ямочка на підборідді Далтона ніяк не впливає не результат розрахунків. А найдосконаліші губи у Джорджа Лезенбі.

Раніше подібна програма визначила чоловіка з найдосконалішою зовнішністю серед знаменитостей. Ним виявився Джордж Клуні - його збіг з Золотим перетином склало 91,86%.

Джерело: intermedia.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: