Вхід

На Мела Гібсона подали до суду через прав на фільм

27.12.2017
На Мела Гібсона подали до суду через прав на фільм

Влітку цього року з'явилися чутки про те, що два важковаговика Голлівуду - Мел Гібсон і Шон Пенн - можуть зіграти головні ролі у фільмі про творців оксфордського словника "Професор і безумець". Крім цього, Гібсон повинен був виконувати роль продюсера картини, але подав позов проти студії Voltage Pictures за "саботаж" картини, порушення контракту і взятих на себе зобов'язань. Мел Гібсон стверджує, що студія не повністю відшкодувала витрати його виробничої компанії і виплатила не весь продюсерський гонорар, покладений акторові і всім членам складу.

В результаті порушення угоди про виробництві не були зняті кілька важливих сцен, дія яких розвивалося в Оксфорді. Як вважає Гібсон, через це режисер проекту Фархад Сафінія не зміг в повній мірі дотримуватися сценарієм, і його версію фільму можна вважати закінченою.

У відповідному позові представники Voltage Pictures заявили, що Сафінія намагався дозняти додаткові сцени в Оксфордре, ціна яких була понад 2,5 млн доларів. Крім того юристи студії заявили, що Гібсон і його партнери непрофесійно виконували свої обов'язки. За словами представників студії, Гібсон хотів захопити владу над проектом і працювати в стороні від Voltage.

Раніше Фархад Сафінія стверджував, що йому не виплатили гонорар за авторський сценарій, проте юристи стверджують, що сценарій був у громадському доступі, а значить не належав нікому.

В основі фільму лежить книга Саймона Вінчестера "Учитель і безумець: Історія вбивства, божевілля і створення Оксфордського словника англійської мови".

Екранізація повинна була вийти в прокат в цьому році.

Джерело: thr.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: