Вхід

"Світ Юрського періоду 2" обіцяє стати найстрашнішим фільмом франшизи

10.05.2018
"Світ Юрського періоду 2" обіцяє стати найстрашнішим фільмом франшизи

Хоча в трейлері сиквела "Мира Юрського періоду" нам показали Кріса Прэтта в компанії зворушливо-крихітних динозавриков, насправді новий блокбастер, який стартує в кінотеатрах через місяць, обіцяє стати найстрашнішим фільмом франшизи - не повноцінним фільмом жахів, звичайно, але понервувати глядачам доведеться не раз.

Як розповів режисер сиквела, Хуан Антонио Байона, джерелом натхнення для нього послужили декілька класичних фільмів жаху, від картин Хичкока до "Дракулы" 1979 року. А щоб зробити "Світ Юрського періоду" ще страшніше для майбутніх глядачів, режисер уклав цікаву домовленість зі своїми зірками, Крісом Прэттом і Брайс Даллас Ховард.

Актори дали Байоне дозвіл на те, що він "ловитиме" їх непідготовленими, в мить, коли вони цього зовсім не чекають - щоб зняти як можна природнішу реакціюБрайс Даллас Ховард призналася, що це режисерові вдалося повною мірою: "У нього відмінно виходить лякати тебе до заїкання". Сам же Байона підкреслює: "Фільм буде страшніший, ніж коли-небудь до цього".

Джерело: popcornnews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: