Вхід

Кращі ролі Барбари Брильскої

07.06.2021
Кращі ролі Барбари Брильскої

Легенда кіно, польська акторка Барбара Брильська 5 червня відзначила свій день народження – їй виповнилося 80 років.

Актриса народилася в 1941 році в містечку Скотники біля м. Лодзь. Вперше Барбара знялася в кіно у 15 років – дівчина зіграла у фантастичному фільмі "Калоші щастя". Ми ж прекрасно знаємо її за роллю Наді Шевельової в "Іронії долі" Ельдара Рязанова. Однак, Барбара Брильська зіграла й у відвертих фільмах, в драматичних і комедійних.

Segodnya.ua вирішили згадати найяскравіші ролі Барбари Брильської.

"Їх будній день"

Польська драма. Головний герой фільму – лікар "Швидкої допомоги" Анджей Сенніцький, якого після бурхливої подружньої сварки залишає дружина. Анджей приховує від колег причину, через яку він залишився в місті під час відпустки. Під час візиту до хворого він знайомиться з молодою дівчиною на ім'я Гражина, з якою зав'язуються близькі стосунки. Тим часом дружина, бунт якої виявився короткочасним, несподівано повертається до Анджея. Він вчасно зрозумів, що любить дружину, а захоплення Гражиною швидкоплинно, і він, порвавши з нею, примиряється з дружиною. Барбара тут виконала роль сестри Гражини, після якої почалася велика кар'єра в кіно.

"Фараон"

У 1966 році Барбара виконала роль жриці Ками в історичній драмі польського режисера Єжи Кавалеровича. У стрічці розповідається про життя фараона Рамзеса XIII, безстрашного воїна і палкого закоханого. Фараони вже не є всесильними правителями, скарбниця порожня. Любов молодого фараона до двох жінок не приносить йому щастя. Його син, народжений від єврейки Сари, не має права спадкування трону, жриця Кама позбавлена права на тілесну любов.

"Анатомія кохання"

Скандальний польський фільм, де Брильська виконала роль Єви. Героїня недавно поховала чоловіка, з яким прожила сім років. Вона не любила його і вийшла заміж за порадою матері. На виставці Єва випадково знайомиться з Адамом (Ян Новицький), він залишається у неї на ніч, але потім довго не дзвонить. Слідом починається божевільне поєднання любові і зради, болю і щастя. До кінця фільму герої буквально міняються місцями. Мало хто знає, але у відвертих сценах, де актори знімалися повністю голяка, Барбарі це не подобалося і вона просила партнера по знімальному майданчику надягати капронові колготки.

"Іронія долі, або з легкою парою"

Четверо друзів пішли в лазню напередодні Нового року, переплутали і відправили до Ленінграду не того товариша. Він п'яний називає таксисту свою домашню адресу і той везе його, але в Ленінграді, а не в Москві. Дивно, але ключ підійшов до замку і Женя потрапляє до квартири. Тут живе вчителька Надя. І тут починається найцікавіше.

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: