Вхід

Харві Вайнштейн повинен компанії-кредиторові $45 мільйонів

03.10.2018
Харві Вайнштейн повинен компанії-кредиторові $45 мільйонів

Після місяців судового чистилища Харві Вайнштейн отримав ще один позов.

Оголосивши свою компанію банкротом, Харві отримав відстрочення у виплаті $45-миллионного позики компанії AI International Holdings. Але в п'ятницю компанія подала до Верховного суду Нью-Йорка позов, і опальному продюсерові, можливо, таки доведеться розщедритися.

Минулого року після звинувачень в харассменте, коли Вайнштейна вигнали з компанії, яку він же і заснував, AI International Holdings подала на проюсера до суду. Компанія вимагала негайного погашення кредиту - зміни в керівництві The Weinstein Company були оцінені, як несприятливі умови подальшого кредитування.

Справа про стягнення кредиту підвисала з квітня цього року, коли компанія Вайнштейна початку процедуру банкрутства. Представники AI і захист продюсера прийшли до угоди, що справа про банкрутство компанії і стягнення кредиту мають бути розділені, оскільки Вайнштейн особисто себе банкротом не назвав. Документи знову були передані до суду, але рішення про розділення справ повинен схвалити суддя.

Нагадаю, Харві Вайнштейн як і раніше звинувачується в сексуальному насильстві і домаганнях. Якщо звинувачення до декільком справам будуть доведені, продюсерові світить пожиттєве ув'язнення.

Джерело: mediananny.com

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: