Вхід

Гільєрмо Дель Торо про фільм "Форма води"

23.01.2018
Гільєрмо Дель Торо про фільм "Форма води"

Володар "Золотого глобусу - 2018" за кращу режисуру Гільермо дель Торо у інтерв'ю розповів про свій фільм "Форма води" і виборі героїні для нього.

Режисер не отримав зарплату за свій фільм, зате з фінансуванням картини проблем не виникло. Як говорить сам Гільермо, він був чесний із студією, відразу розповівши про персонажів і секс, який буде присутнім в одній з сцен. "І я хотів зробити кіно чорно-білим, але студійним босам вдалося мене переконати: по-перше, вони запропонували більше грошей для кольорового кіно (сміється), а по-друге, резонно помітили, що в монохромному варіанті картина розгубить частина чарівливості. Загалом, мій фільм так і не перетворився на артхаус". розповідає режисер. У фільмі головна героїня з'являється німою. Таким чином Дель Торо хотів показати характер і почуття через деталі і мову тіла. "Наприклад, на початку фільму ми дізнаємося, що вона живе над кінотеатром, що їй подобається танцювати, дивитися мюзикли і готувати їжу для свого літнього сусіда. Усе це говорить про те, яка Елайза, краще за будь-які слова. Люди звикли думати, що актор - це той, хто не просто добре виглядає, але і може сказати що-небудь влучне, що запам'ятовується. Але насправді куди краще, коли актор може виразити емоцію не голосом, а мімікою, поглядом, жестами. Саллі Хокінс, яка виконує роль Елайзи, з цим завданням справляється. А ще Салі красива, що пішло історії тільки на користь. В останню чергу мені хотілося розповідати про нещасну поганулю, яка зустрічає принца, і її життя перетворюється". говорить Дель Торо.

Кастингу на роль головної героїні не було. Режисер відразу запропонував зіграти персонажа 41-річній актрисі Саллі Хокінс і в цей момент був страшенно п'яний. "Справа була в 2016 році: спочатку я подзвонив її агентові і сказав, що пишу роль спеціально для Салі. А потім мій друг Альфонсо покликав мене на вечірку після "Золотого глобуса". Я відбивався як міг, але Альфонсо наполягав: "Буде весело, ми нап'ємося, прийде Алехандро (мексиканський режисер Алехандро Гонсалес Іньярріту, автор картини "Вижив". - Ред.) ". Я ненавиджу пити, але з цими хлопцями готовий напиватися хоч щодня! А оскільки я дуже великий, мені для сп'яніння треба немало алкоголю. Я прийшов на вечірку, замовив у барі 14 шотов текіли, випив залпом - і мені стало добре. Я зрозумів: краще про­вітритися, щоб не натворити чого-небудь, але тут побачив Саллі. "Це ти! - закричав я. - Я якраз пишу для тебе роль, ти закохуєшся в людину-рибу!," сміється режисер. "Бідна Салі встигла сказати тільки: "О, круто"! - і я пішов. Розуму не прикладу, як вона у результаті погодилася зніматися". Режисер також відмітив, що 1962 рік і 2017 мають свою схожість, тому він не даремно вибрав саме його. Так що, на жаль, розказана у "формі води" історія - про те, як люди нетерпимі до того, хто не схожий на них, - з розряду вічних".

Джерело: starslife.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: