Вхід

Енн Гетевей у фільмі "Відьми"

26.10.2020
Енн Гетевей у фільмі "Відьми"

Напередодні Гелловіну в український прокат виходить фільм Роберта Земекіса "Відьми". Якщо ви виросли в 1990-ті, то напевне дивилися попередню екранізацію культової казки Роальда Даля - з Анжелікою Г’юстон у головній ролі. Цього разу роль Верховної відьми дісталася Енн Гетевей - саме вона цієї осені страхатиме дітей в усьому світі.

Продюсером кінострічки виступив Гільєрмо дель Торо.

Автор казки "Відьми" - англійський письменник Роальд Даль (автор книжки "Чарлі і шоколадна фабрика"). Даль увійшов в історію літератури як "недитячий" дитячий письменник: його книги часто сповнені чорного гумору й абсурду, порушують серйозні соціальні теми, і часто закінчуються нетривіально. У 1983 році Даль видав книгу "Відьми" - історію про те, як навчитися розпізнавати відьом серед людей і чому дітям варто їх боятися.

За сюжетом фільму "Відьми", хлопчик-сирота разом з люблячою бабусею випадково перетинається з групою гламурних злих відьом під керівництвом Верховної відьми. Попри те, що хлопчика та його друзів перетворюють в мишей, вони повинні перешкодити підступним планам злих чарівниць.

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: