Вхід

Джеффрі Раш засудив таблоїд за наклеп

15.04.2019
Джеффрі Раш засудив таблоїд за наклеп

Федеральний суд Австралії ухвалив, що сіднейське видання Daily Telegraph і володіюча їм медагруппа Nationwide News повинні виплатити акторові Джеффрі Рашу $609 тис. за неправдиві звинувачення в домаганнях. Суддя Майкл Вігні, оголошуючи рішення суду, повідомив, що Telegraph не змогло довести правдивість відомостей, опублікованих в 2017 році, і назвав статтю "гіршим проявом сенсаційної журналістики". Актрису ж, історія якої лягла в основу публікації, Вігні назвав "ненадійним свідком, схильним до перебільшення і прикрашання", слова якого суперечили свідченням інших учасників подій.

Раш подав до суду на видання в грудні 2018 року, звинувативши Daily Telegraph в нанесенні непоправного збитку його репутації - через скандал актор був вимушений покинути пост глави Австралійської академії кінематографії і телебачення. Суду ще належить визначити суму "втраченого доходу" Раша. Сам актор вимагає близько 20 млн автралийских доларів компенсації.

Нагадаю, таблоїд опублікував дві статті, в яких фігурували звинувачення Раша в "негідній поведінці" і сексуальних домаганнях під час постановки "Короля Ліра" в 2015 році. Актор усе отрицил і, у свою чергу, звинуватив таблоїд в публікації "неправди і неправдивих заяв" про нього.

Також в грудні минулого року актриса Яель Стоун розповіла, що Раш під час постановки спектаклю "Щоденники божевільного" поводився неналежним чином, але не наважилася подати скаргу до суду через те, що у неї не було неспростовних доказів.

Джерело: mediananny.com

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: