Вхід

Бренд Walt Disney увійшов до десятки найдорожчих у світі

25.05.2018
Бренд Walt Disney увійшов до десятки найдорожчих у світі

Бренд Walt Disney увійшов до десятки найдорожчих у світі. У традиційному рейтингу, який складає видання Forbes, компанія зайняла восьме місце, випередивши автомобільний концерн Toyota і технологічну корпорацію AT&T.

Вартість бренду Walt Disney виявилася практично ідентична вартості бренду корейської компанії Samsung - 47,5 мільярда доларів проти 47,6 мільярдів доларів. За минулий рік бренд Walt Disney подорожчав на вісім відсотків. Загальна капіталізація компанії оцінюється в 178 мільярдів доларів.

Окрім Walt DIsney в першій десятці не опинилася жодної корпорації, що займається кіновиробництвом. Найближчий переслідувач - FOX виявилася на 54-м місці, вартість її бренду склала 11,7 мільярда доларів. Що володіє деякими голлівудськими активами компанія Sony опустилася на 63-е місце в рейтингу (10,2 мільярда доларів).

А перше місце знову зайняла Apple, вартість бренду якої оцінюється в 182 мільярди доларів. Друге і третє місця виявилися зайняті компаніями Google (132 мільярди доларів) і Microsoft (104 мільярди доларів).

Нагадаємо, що компанії Walt Disney належить ряд дуже успішних студій, серед яких Marvel, Pixar і Lucasfilm.

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: