Вхід

Біл Мюррей натякнув про участь у фільмі Marvel

28.10.2021
Біл Мюррей натякнув про участь у фільмі Marvel

Знаменитий голлівудський актор Білл Мюррей, можливо, застосував свої суперздібності в кінематографічному всесвіті Marvel. Відомий своїми іноді непередбачуваними коментарями, актор в інтерв'ю авторитетній німецькій газеті Frankfurter Allgemeine проговорився: "Ви знаєте, нещодавно я знявся у фільмі Marvel".

Під час бесіди, пояснюючи свої переваги у виборі режисерів, з якими йому хотілося б працювати, Мюррей використав згаданий фільм Marvel як приклад. "Я познайомився з режисером, і він мені дуже сподобався. Він був забавним, скромним - все, чого ви хочете від режисера", - зокрема сказав актор.

Далі Мюррей сказав наступне: "І з історією про чірлідершу в "Добийся успіху", яку він зняв багато років тому, він, по-моєму, з біса хороший. Тому я погодився.". Режисером "Добийся успіху" був Пейтон Рід, чиї останні три проекти Marvel - "Людина-мурашка", "Людина-мурашка і Оса" і "Людина-мурашка 3", вихід якого намічений на 2023 рік.

Повна цитата, яку приводить видання Deadline, звучить так: "Ви знаєте, нещодавно я знявся у фільмі Marvel. Напевно, мені не можна було про це говорити, ну та гаразд. У будь-якому разі, деякі люди були дуже здивовані, чому я зважився на такий проект. Але для мене все було абсолютно ясно: я познайомився з режисером - і він мені дійсно дуже сподобався. Він був забавним, скромним - все, чого ви хочете від режисера. І з історією про чірлидершу в "Добийся успіху", яку він зняв багато років тому, він, по-моєму, з біса хороший. Тому я погодився, хоча мене як актора не цікавлять ці масштабні екранізації коміксів. Загалом, скажімо так: режисер - хороший хлопець, і тепер я, принаймні, спробував, яке це - зніматися у фільмі Marvel. Але я не думаю, що мені потрібний цей досвід в другий раз".

Студія Disney доки ніяк не прокоментувала слова Мюррея, тому до інформації варто відноситися як до слуху.

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: